Komentowana treść: Czasopismo "Amiga NG" - numer #8
[#1] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #8
jedna duża kropka za dużo.
[#2] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #8
fajna okładka kupił bym taką podkładke pod myszke .
[#3] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #8

@Dorian3d, post #2

A, to uderzaj do Don Rafita - bo to jego dzieło.
[#4] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #8

@Dorian3d, post #2

Gdyby nie zęby to bym powiedział, że Karolaka zatrudnili do pozowania
[#5] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #8

@recedent, post #3

ok
[#6] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #8
Pismo jest bardzo dobre, nie przypomina tych luźno powiązanych artków z pierwszych wydań.Dobre zdjęcia screenów i ogólnie szata graficzna. Refleksja jak mnie dopadła po przeczytaniu-który Adam to Szef?
[#7] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #8

@simka113, post #6

Adam, to zdaje się TrumanBank czy jakoś tak, sorry jeśli coś przekręciłem. Szata graficzna, papier i ogolna jakość wydania na wysokim poziomie, co prawda kupiłem tylko pierwszy numer na papierze, no ale myślę że nic się tutaj nie zmieniło. Jakość okładek, od momentu zarzucenia pomysłu promowania tej koszmarnej lamy, też moim zdaniem poszła w górę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem