Komentowana treść: Revision 2020 w czasach pandemii
[#1] Re: Revision 2020 w czasach pandemii
Więc jednak odbędzie się !
[#2] Re: Revision 2020 w czasach pandemii
Hurrra! „Jadę” na Revision! 👍
[#3] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@simka113, post #1

Nie rozumiem czemu ktos kto cos tworzy ma placic 20€ za pokazanie pracy na party
Komercha jak nie wiem nie do pomyslenia w latach 90

Sponsorzy i reklamy pokryja straty
[#4] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@HOŁDYS, post #3

Odwrócona logika myślenia, trochę jak Trevor i Tabor
[#5] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@HOŁDYS, post #3

Tutaj chodzi o to że osoby płacące mogą głosować. Jak by tego nie było, to by było 1000 kont klonów ;) i głosowanie można by było o kand d... potłuc.

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 15:08:06 przez flops
[#6] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@flops, post #5

Pay to win :D
[#7] Re: Revision 2020 w czasach pandemii
Słabe rozwiązanie. Mogli przełożyć na Zaduszki.
[#8] Re: Revision 2020 w czasach pandemii
Kurwur, mam nadzieję że do Xenium sytuacja się unormuje. Oczywiście Revizje będę obczajał w sieci, jak co roku zresztą.
[#9] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@flops, post #5

To też, ale pamiętajcie, że Revision to wielka impreza i przygotowania zaczynają się na wiele miesięcy przed party, a to oznacza, że pewne inwestycje już poczynili. Dlatego te 20 jurasów to też rodzaj wsparcia. W 2015 mieliśmy okazję ze Slayem pomagać przy sprzątaniu "po Revision" i powiem Wam, że dopiero wtedy zdałem sobie sprawę z ogromu pracy jaką oni w to wkładają - po same ławy i krzesła musiał przyjechać tir, a o kilometrach kabli, tonach sprzętu i śmieci nawet nie wspominam.
[#10] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@Jazzcat, post #9

Jazzcat oczywiscie zdaje sobie sprawe tylko czemu maja ludzie ktorzy cos wnosza do obecnej sceny placic ? Za wystawienie prodki ???
Jesli chca zrownowazyc straty powinni zrobic platny streamin #zostanwdomu PayPerView 20 € ..za boks zdaza mi sie zaplacic pewnie bym tu zrobil to samoze zeby poczuc klimat w dobrej jakosci online
[#11] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@HOŁDYS, post #10

Może mają złe wspomnienia - np. narysuję cokolwiek, choć nie umiem, po to aby dostać darmowy wstęp na imprezę, i co wtedy - masz dwieście "prac" i robisz konkurs-gigant?

Rozumiem organizatorów.
[#12] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@Skotos, post #11

Czy są jakieś podstawy, nawet podparte doświadczeniem z poprzednich lat by w tak wąskim i zmniejszającym się gronie, zachowywać się tak paranoicznie?
[#13] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@Skotos, post #11

Selekcja prac na tej imprezie jest naprawdę ostra więc "cokolwiek" nie ma szans przejść do kompotów.
[#14] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@sanjyuubi, post #12

Chyba nie, przynajmniej nie w ostatnich latach, ale teraz ma być w zasadzie anonimowy dostęp i jest pokusa głosowania bez wsparcia dla organizatorów, ewentualnie wygrania czegoś za pomocą wielu fałszywych głosów.

Absolutnie nie podejrzewam nikogo, nie mam danych że tak się dzieje, myślę o jajcarzach, którzy mogą chcieć "hakierzyć" party.
[#15] Re: Revision 2020 w czasach pandemii
Revision Party 2020 Amiga Intro Compo
https://youtu.be/PLFoTvd4oHk
[#16] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #15

3. Software Failure: Cub Meditation
2. Lemon: Colombia
1. Logicoma & Loones: Way Too Rude

Reszta intr dno według mnie.
[#17] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #15

Dziś o 16 game compo więc zapraszam, będzie można zobaczyć skromna produkcję Projekt R3D
[#18] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@amikoksu, post #16

Reszta intr dno według mnie.

Mocne słowa. Za rok pokaż swoje lepsze intro od tych co uważasz za dno, a zyskasz szacunek demo scenowców.
Appendix odwalili kawał świetnej roboty w mojej opinii. Są lentilki, bump mapping i bread box, który za dwa lata będzie miał 40stkę! I jest sam Jacek! Jest Pong, tunel i kubusie. A każdy scenowiec kocha kręcące się ziemniaki, lentilki, kubusie i thorusy. Więc interko pierwsza klasa, z dobrym kodem (i nie zapominajmy, to interko, a nie duże demo).
A Way Too Rude będzie puszczane na Ami zlotach wielokrotnie, robi robotę!
[#19] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@flops, post #18

Patrzę ogólnie jako amator który oczekuje fajnej muzyki, czegoś oryginalnego w grafice (coś poza standard) i odpowiedniego sklejenia muzyki i grafiki. Najważniejszym elementem dla mnie jest fajnie połączony obraz z dźwiękami. Grafika to drugi plan. Oczekiwania są różne.

No i żeby to było na Amigę a nie C64.

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2020 11:36:26 przez amikoksu
[#20] Re: Revision 2020 w czasach pandemii
Dziś od 22ej uczta dla demomaniaków,bądzcie na twichu.
[#21] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@simka113, post #20

I na kanale #ppa.
[#22] Re: Revision 2020 w czasach pandemii
Revision Party 2020 Amiga Demo Compo
https://youtu.be/-I858FyEdHA
[#23] Re: Revision 2020 w czasach pandemii

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #22

Nie napiszę że dno ale ogólnie słabo wypadło w tym roku. Na małe wyróżnienie ode mnie dla Nah Kolor. Reszta kaplica.
A wydawało się że będzie dużo lepiej ze względu na większą ilość czasu (przynajmniej teoretycznie) w dobie tej przesadnie nazwanej - pandemii. Skutek odwrotny. Może też przez stres sztucznie wywoływany przez media miało przełożenie na tak słabe produkcje. Tego się nie dowiemy. Może po prostu brak weny.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem