Komentowana treść: K&A Plus #15 - wersja papierowa
[#1] Re: K&A Plus #15 - wersja papierowa
Zamówiony
[#2] Re: K&A Plus #15 - wersja papierowa

@BenHur, post #1

Zamowiony. Ciekawi mnie kobiece spojrzenie na to cale reetro.
[#3] Re: K&A Plus #15 - wersja papierowa
Wrzuciłem do koszyka a tu niespodzianka.
11 złotych doliczyło za dostawę :) Wersji elektronicznej hihi.
Mam nadzieje że to nieudany primaaprilisowy żart :)
[#4] Re: K&A Plus #15 - wersja papierowa

@toby, post #3

Też jestem zaskoczony tak drogą dostawą wersji pdf Coś na zasadzie " pay two get one"
[#5] Re: K&A Plus #15 - wersja papierowa

@Jarkman, post #4

Zmieniliście dostawę na: "odbiór wersji cyfrowej- 0 zł" ?
[#6] Re: K&A Plus #15 - wersja papierowa
Jeśli komuś nalicza opłatę za wysyłkę, to niech sprawdzi czy wybrał dobrą formę dostawy. Po nazwą zamówionego towaru, w koszyku, trzeba kliknąć i wybrać.
[#7] Re: K&A Plus #15 - wersja papierowa

@toby, post #3

To nie jest żart. W koszyku trzeba wybrać formę wysyłki - jest "odbiór wersji cyfrowej".
[#8] Re: K&A Plus #15 - wersja papierowa
Zamówione ;) wersja papier z wysyłką. Mam to szczęście, że zgred Tomxx mieszka w moim mieście i niedługo będzie przejeżdżał koło mojego domu - a to oznacza, że za kilka godzin już zasiądę do lektury :)
[#9] Re: K&A Plus #15 - wersja papierowa

@WojT_GL, post #8

Uśmiechnięty Tomxx podjechał pod moją kamienicę i dostarczył pisemko. Czyta się ;) dobre jest
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem