Komentowana treść: Revision 2020 zakończone
[#1] Re: Revision 2020 zakończone
Jedno zdanie komentarza:dema Nah koloru wyśmienite ,mam wrażenie że najlepsze.Niski poziom produkcji?
[#2] Re: Revision 2020 zakończone
Respekt dla organizatorów, że ogarnęli to party w wersji 'sofa' w ciągu zaledwie miesiąca od odwołania. To duże osiągniecie i zarazem przetarcie szlaków w tej niepewnej sytuacji. Super, że się odbyło, nie wszystko było idealnie - poziom też ciut słabszy - ale ogólnie super! OK

edit
Niedługo postaram się wrzucić Amigowe grafy z party na forum.
+ może parę ciekawostek


Ostatnia aktualizacja: 18.04.2020 17:20:37 przez jokov
[#3] Re: Revision 2020 zakończone

@simka113, post #1

Demko Nah Kolor to typowe demko na MC68030 jak w drugiej połowie lat 90`tych, tylko dlaczego dopiero 3 miejsce ????? Dwa pierwsze miejsca szkoda słów... Nie będę zwalał na pandemię....
[#4] Re: Revision 2020 zakończone
Chyba najgorsza edycja party ever. Chcę wierzyć, że to przez Coronavirusa, i że w przyszłym roku wszystko wróci do normy. Poziom produkcji* (nie tylko tych amigowych) to.... aż brak mi cenzuralnych słów. Oczywiście było pare perełek - dwie, może trzy. Reszta jak z koszmaru najgorszych crazy-compo jakieś grupy z Sosnowca.

*) odnoszę się tylko do intro/demo compo.

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2020 09:32:54 przez _arti
[#5] Re: Revision 2020 zakończone

@_arti, post #4

Intro Breadbox by Appendix. Zdecydowanie niedocenione, biorac pod uwage poziom konkurencyjnych produkcji. #6 miejsce to skandal!
[#6] Re: Revision 2020 zakończone

@_arti, post #4

Cóż, bywa. Wszystkiego jeszcze nie widziałem ale mogę powiedzieć, że na Amidze wrażenie na mnie zrobiło intro Logicomy, może nie tyle "visualsy" co muzyka. Hoffman jest naprawdę niezłym "wariatem", uzyskując TAKIE brzmienie, nawet nie tyle w takim rozmiarze, co na Amidze z Paulą na pokładzie w ogóle OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem