Komentowana treść: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #27 - Raspberry Pi 4
[#1] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #27 - Raspberry Pi 4
Czy RPI emuluje już Amigi z PPC czy jeszcze nie?
[#2] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #27 - Raspberry Pi 4

@michal_zukowski, post #1

Właśnie sprawdzał ktoś Wine 5.x na Androidzie czy działa WinUAE?
[#3] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #27 - Raspberry Pi 4
Bardzo dziękuję za ten odcinek.
[#4] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #27 - Raspberry Pi 4
Ale się Radzik rozpędził :) wiele miesięcy cisza a teraz nie nadążam z odsłuchiwaniem OK
BTW - w którymś z ostatnich odcinków padło stwierdzenie, że nikt się nie upominał o nowe audycje. Nie znaczy to że ludziom nie brakowało, ja np z braku nowych puszczałem sobie w aucie archiwalne odcinki, ale do głowy m jakoś i nie przyszlo upominać się o nowe. Tak więc dziękujemy za już i prosimy o więcej!
[#5] Re: AmiWigilia - Wydanie Specjalne #27 - Raspberry Pi 4
Bardzo fajny odcinek, lepiej przygotowany (lista) i powiem że Marcin mnie na tyle RPi4
zainteresował, że zamówię. Musze jeszcze zobaczyć jakie kamerki można do tego podłączyć
i dobrać obudowę itd. Zainteresowaliście mnie tym bardzo, dzięki!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem