Komentowana treść: Decrunch 2020 - 6. edycja imprezy
[#1] Re: Decrunch 2020 - 6. edycja imprezy
Trzymam kciuki :)
[#2] Re: Decrunch 2020 - 6. edycja imprezy
Pół godziny piechty z Dworca Głównego.
[#3] Re: Decrunch 2020 - 6. edycja imprezy

@R-Tea, post #2

O ile wczesniej bedzie info o tym jaka wersja Decruncha będzie? Nie ukrywam ze to wazna informacja bedzie dla ludzi wynajmujacych pokoj w hotelu.
[#4] Re: Decrunch 2020 - 6. edycja imprezy

@Stoopi, post #3

Na ten moment wiadomo, że będzie wersja 'normalna'.
Jedyny czynnik który może sprawić, że "zkranczujemy" się do wersji online to zewnętrzne przepisy uniemożliwiające zorganizowanie takiej imprezy. Nie zapowiada się na to jednak.
Daliśmy tylko znać, że przygotowujemy się też i na taki scenariusz.
[#5] Re: Decrunch 2020 - 6. edycja imprezy

@R-Tea, post #2

No, dwadzieścia parę maksymalnie, nawet z bagażem - zresztą zależy od pory dnia.
W tym wypadku polecamy rower miejski (max 10 min.)
Albo inny transport.
Lokacja jest w obrębie starego miasta, od dworca to ok. 2 km z hakiem.
[#6] Re: Decrunch 2020 - 6. edycja imprezy
Party oczywiście rządzi i gdyby się nie odbyło to bardzo bym się zmartwił. Ale przy okazji tej zapowiedzi chcę zwrócić uwagę na jedną sprawę częściowo związaną ze wszystkimi edycjami Decrunch. Mam na myśli oprawę graficzną wszystkich materiałów. Od początku lat 90 (gdy pierwszy raz zobaczyłem "Another World") bardzo lubię taki wektorowy styl. Gdy zbliża się kolejny Decrunch to zawsze jestem ciekawy jak będzie wyglądał obrazek będący twarzą nowej edycji. I jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Styl jest bardzo charakterystyczny i bardzo chętnie zobaczyłbym taką grafikę także w animacji, może w grze... Byłoby jeszcze lepsze niż "Another World". Duże brawa za te grafiki! OK

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2020 18:10:41 przez MDW
[#7] Re: Decrunch 2020 - 6. edycja imprezy

@jokov, post #5

No, nie ma źle, choć na Hubską było super szybko i wygodnie
[#8] Re: Decrunch 2020 - 6. edycja imprezy

@jokov, post #5

Lokalizacja. Lokacje to ma miasto.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem