Komentowana treść: NetSurf 3.10
[#1] Re: NetSurf 3.10
taki komunikat mi się wyświetla przy uruchomieniu:(0.000006) [ERR netsurf] content/fs_backing_store.c:1465 initialise: read control failed InitFailed

edit:
a nie... to tylko przy pierwszym uruchomieniu po instalacji i bez restartu

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2020 21:02:41 przez Bohun
[#2] Re: NetSurf 3.10

@Bohun, post #1

Dużo zmian, to też po tej aktualizacji sobie nieco więcej obiecywałem, ale przeglądarka niestety nadal cieńka. Jedyny jej atut to prędkość działania, z pewnością jest przynajmniej z 5 razy szybsza od ostatniej bety Odyssey. Niemniej funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, nie mówię nawet o ogólokomputerowych serwisach typu Allegro.pl, ale nawet strony, które teoretycznie powinny być przetestowane pod kątem współpracy z amibrowserami mogą stwarzać problemy. Oczywiście na mojego bloga czy forum wejdziesz, na PPA również ale już np. szamanizmów z poziomu Netsurfa nie poczytasz (chyba że może wersję klasyczną o ile takowa jeszcze istnieje).
[#3] Re: NetSurf 3.10

@MUFA-amigaone-pl, post #2

No dobra oddaję trochę honoru tej przeglądarce. Znalazłem jedną amigową stronę, która działa lepiej pod NetSurf niż pod Odyssey.

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2020 23:31:05 przez MUFA-amigaone-pl
[#4] Re: NetSurf 3.10

@MUFA-amigaone-pl, post #3

Dodałeś otuchy tym co się wysilają aby NetSurf był lepszy. OK
[#5] Re: NetSurf 3.10
Dziwnie wyświetla zawartość ,szybkość ok pozostaje testować.OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem