• Opis

Reprodukcja płyty Amigi 2000 według projektu: https://github.com/Floppie209/Amiga2000-remake. Czekam jeszcze na kilka komponentów.

zamieścił: SimonGK

data: 2020.05.25 18:10

kategoria: Sprzęt / SimonGK

rozdzielczość: 2093x1733

odsłon: 159

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 4.8 (oceniających: 8)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Amiga2000-remake
Piękna robota!
[#2] Re: Amiga2000-remake
Też mam taką, tylko niestety niebieską
[#3] Re: Amiga2000-remake

@_Skiba, post #2

Sam lutowałś? Ile Skiba masz tych dwusetek?
[#4] Re: Amiga2000-remake

@Ralpheeck, post #3

Mam same PCB, muszę pokupować i polutować, lutowanie to najmniejszy problem.
[#5] Re: Amiga2000-remake

@_Skiba, post #4

Wiekszość elementów to nie problem, można pozyskać z A500 rev6 (Custom chips), coraz większym problemem jest dostanie Buster'a w odpowiedniej rewizji czyli 318075-02, rewizja 318075-01 (5721) miała jakiegoś bug'a z obsługą Zorro, naprawiał to Buster Tower link z chipem programowalnym chyba PAL. Nie wiem czy są jakieś reprodukcje tego adaptera. Ze słyszenia wiem że A2000 uruchomi się bez Bustera (ale bez obsługi Zorro). Ja czekam teraz tylko na 2 złacza krawędziowe 62 pin do ISa'y i na Bustera. Zastanawiam się czy te dwa złącza w ogóle montować bo są one wykorzystywane tylko ze sprzętowymi emulatorami PC jeśli się nie mylę.
[#6] Re: Amiga2000-remake

@SimonGK, post #5

Nie mylisz się ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem