Komentowana treść: CoffinOS - emulacja na FS-UAE
[#1] Re: CoffinOS - emulacja na FS-UAE
Nie rozumiem tych ludzi od Vampire’a. Promowanie pirackiego Coffin’a jest dla nich OK, ale jak ktoś próbował sklonować ich sprzęt, to było wielkie oburzenie.
[#2] Re: CoffinOS - emulacja na FS-UAE
nie ma to jak dobry, smaczny kofin z rana.

btw widzieliście TO? Szok
Te +100zł to chyba za usługę zapisania kofina. katurlanie
[#3] Re: CoffinOS - emulacja na FS-UAE

@snajper, post #2

Bardziej chodzi o przedmiot sakralny chociaż kawa przy vampirze też ok!
[#4] Re: CoffinOS - emulacja na FS-UAE
Opis? Przecież to wystarczy odpalić po UAE. Żadnych magicznych czynności. Działa od strzału.
[#5] Re: CoffinOS - emulacja na FS-UAE

@_arti, post #4

Ja od dawna używam r54 w winuae. Wszystko ładnie w jednym miejscu. Można sobie odpalić Quake i heretic pod emulowana Amiga. Wystarczy tylko ten obraz 30GB z formatu IMG przerobić na vhd przy pomocy v2v converter na pc. Jako konfiguracja w uae wystarczy 68030 128 MB ramu i włączyć jit. Byle core 2 Duo to pociągnie z pełną prędkością
[#6] Re: CoffinOS - emulacja na FS-UAE

@miroll, post #5

A po co konwertowac.?
Obraz IMG , Winue łyka bez problemu.
[#7] Re: CoffinOS - emulacja na FS-UAE

@Norbert, post #6

No to chyba miałem pecha bo nie chciało to ruszyć. Po konwersji na vhd po prostu montuje to pod Windows w diskmgmt.msc/attach vhd i w uae dodaje dysk twardy - wszystko działa włącznie z emutosem po wcisnieciu fire w czasie boot.

W każdym razie Coffin to rozwiązanie pirackie i nieładne ale bardzo wygodne :)
[#8] Re: CoffinOS - emulacja na FS-UAE

@miroll, post #7

Ja mam pytanie: pobrałem ten Coffin. W archiwum oprócz obrazu dysku jest jeszcze plik kick.rom. Co to jest za plik? oczywiści mam Amiga Forever bo kiedyś kupiłem, więc rom 3.1 stamtąd mogę wziąć, ale tak z ciekawości pytam.
[#9] Re: CoffinOS - emulacja na FS-UAE

@gilban, post #8

Może to arosowy zamiennik.
[#10] Re: CoffinOS - emulacja na FS-UAE

@Cedrat, post #1

To jest ciekawe. Mógłbyś napisać coś więcej o klonowaniu vampire?
[#11] Re: CoffinOS - emulacja na FS-UAE

@gilban, post #8

Wystarczy sprawdzić co to za ROM pakując do emulatora.
Można też użyć programu Amikick
[#12] Re: CoffinOS - emulacja na FS-UAE

@Norbert, post #11

Ten program pliku nie rozpoznaje. Ba również nie rozpoznaje plików ROM z Amiga Forever. Bo twierdzi że rozpoznaje pliki co mają 512kB. Za to Romy z płyty Amiga Forever mają 513kB.
[#13] Re: CoffinOS - emulacja na FS-UAE

@gilban, post #12

Bo są zakodowane i wymagają klucza rom.key, aby je zobaczył emulator
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem