Komentowana treść: Smarty and The Nasty Gluttons
[#1] Re: Smarty and The Nasty Gluttons
wygląda ładnie
[#2] Re: Smarty and The Nasty Gluttons

@michal_zukowski, post #1

Facet trzymał kawał historii na dysku .Gra zajefajna!
[#3] Re: Smarty and The Nasty Gluttons
OK
[#4] Re: Smarty and The Nasty Gluttons
Graficznie i muzycznie bardzo fajne, ale w okolicach 1995 roku nawet bym na nią nie spojrzał. Rynek gier PC niewątpliwie zmierzał wtedy w innym kierunku... ale czy rynek gier Amigowych tkwił w prymitywnych platformówkach?
[#5] Re: Smarty and The Nasty Gluttons

@xylaz, post #4

Mi się podoba.
Ciutkę mniej niż poziom gier na Amigę 500 w 1992.
Ale i tak dużo bliżej do złotej ery gier na Amigę niż te dzisiejsze crapy.
[#6] Re: Smarty and The Nasty Gluttons
Pytanko. Czy ktoś miał problem z plikiem adf?
Po pobraniu wielokrotnym (z poziomu Ibrows, NetSurf, FireFox), mam błędy sumy kontrolnej, za każdym razem te same. Nie rusza spod WB i ze startu dyskietki (staje na niebieskim ekranie). Sprawdzone pod 3.9 i 1.3, To samo.

Edyta: Gra ruszyła, ale o dziwo na gołej A1200, zarówno na kicku 3.1, jak i Aros Vision. A na gołej A500 już nie (też niebieski ekran).

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 22:22:40 przez don_rafito
[#7] Re: Smarty and The Nasty Gluttons

@don_rafito, post #6

Jest już installer whdload. Polecam. Z dyskietki mi nie ruszalo.
[#8] Re: Smarty and The Nasty Gluttons

@twardy, post #7

Mi ruszyło z dyskietki pod WinUAE (standardowo mam 020+8mb fast). Gra fajna, ale dziwne zachowanie przeciwników - zazwyczaj się zwijają w kulkę po trafieniach, maksymalnie dwóch udało mi się zniszczyć (zostają po nich klucze). Graficznie, muzycznie i sterowanie super.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem