Komentowana treść: AmigaOS 3.1.4 Emulacja - Książka
[#1] Re: AmigaOS 3.1.4 Emulacja - Książka
Na gorąco kujemy temat - przedwczoraj nagraliśmy podcast, a dzisiaj można przeczytać moją recenzję.
[#2] Re: AmigaOS 3.1.4 Emulacja - Książka

@adam_mierzwa, post #1

Zamówiłem i po wstępnym zapoznaniu się z wersją przedpremierową, mogę tylko zgodzić się z recenzją Adama, polecam OK
[#3] Re: AmigaOS 3.1.4 Emulacja - Książka

@adam_mierzwa, post #1

Czemu to nie poszło na amigaone.wordpress.com? Czy ta strona już umarła i wszystko będziesz wrzucał na amiga.org.pl? W sumie to niby bez róznicy gdzie wrzucana jest treść, aczkolwiek z wszystkich amigowych stron świata, amiga.org.pl od dawna jest najmniej przyjazna amiprzeglądarkom. Reckę co prawda dałem radę przeczytać pod Odyssey, ale już okienka "Privacy Overview" zamknąć nie potrafiłem, co było trochę irytujące. Natomiast w przypadku Twojego bloga, amigowiec chcący przeczytać o Amidze z poziomu Amigi nigdy najmniejszych problemów technicznych nie miał.
[#4] Re: AmigaOS 3.1.4 Emulacja - Książka

@MUFA-amigaone-pl, post #3

Witam.

Gdybym się zdecydował kupić AmigaOS 3.1.4 na stronie Hyperionu (cena na dzisiaj to 132 zł), to otrzymał bym również sam ROM fizyczny czy w formie pliku?, czy tylko soft? Bez ROM'u?

Na razie to jest pytanie teoretyczne gdyż mnie na to nie stać, tak jak i na książkę.
[#5] Re: AmigaOS 3.1.4 Emulacja - Książka

@gilban, post #4

ROM w pliku.
[#6] Re: AmigaOS 3.1.4 Emulacja - Książka

@gilban, post #4

ROM otrzymujesz w postaci pliku do wypalenia.
[#7] Re: AmigaOS 3.1.4 Emulacja - Książka

@wali7, post #6

Dzięki.
[#8] Re: AmigaOS 3.1.4 Emulacja - Książka

@gilban, post #7

I możesz usługę wypalenia u mnie (priv lub znany portal aukcyjny) tudzież indziej zamówić.
[#9] Re: AmigaOS 3.1.4 Emulacja - Książka

@pong777, post #8

Raczej mi się ta usługa nie przyda gdyż fizycznej Amigi nie mam poza mini makiem z MorphOS'em. Za droga Amiga się zrobiła jak na moje możliwości finansowe, więc zostaje się tylko emulator.
[#10] Re: AmigaOS 3.1.4 Emulacja - Książka
Pragnę poinformować, że zgodnie z planem eBook został w pełni skończony oraz dołączony jest do niego plik ISO jako "CoverCD".

Dodatkowo można zapoznać się z zwaratością na filmie




Ostatnia aktualizacja: 30.08.2020 17:52:45 przez radzik
[#11] Re: AmigaOS 3.1.4 Emulacja - Książka

@radzik, post #10

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem