Komentowana treść: Roadshow 1.14
[#1] Re: Roadshow 1.14
To jak szybko pobrać aktualizację jak kupowaliśmy to zbiorowo pod koniec 2016 r?
[#2] Re: Roadshow 1.14

@Risc, post #1

Zalogować się w amigashop.org i ściągnąć paczkę z Roadshow. W paczce jest też aktualizacja.
[#3] Re: Roadshow 1.14

@km-l, post #2

Wygrzebałem.

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2020 22:24:27 przez Risc
[#4] Re: Roadshow 1.14

@Risc, post #3

A upgrade nie kosztuje przypadkiem 4.90E?
[#5] Re: Roadshow 1.14

@pong777, post #4

Musisz pobrać z swojego konta pełne roadshow, w nim jest update
[#6] Re: Roadshow 1.14

@Risc, post #5

Czołem!
Czyli jak rozumiem jeśli już kiedyś pobrałem pełną wersję RoadShow w ramach tego grupowego zakupu to teraz jeśli chcę mieć aktualną wersję pakietu, muszę ten upgrade kupić za 4,50 EUR. Tak?
[#7] Re: Roadshow 1.14

@adi, post #6

Nie.
Pobierz jeszcze raz Roadshow. W archiwum będzie też aktualizacja.
Te 4,90€ to za upgrade do wersji CD. Zdaje się

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2020 22:29:53 przez km-l
[#8] Re: Roadshow 1.14

@km-l, post #7

Dzięki za radę. Tym razem załapałem o co chodziło Pobrałem Roadshow w najnowszej wersji.
[#9] Re: Roadshow 1.14
New features include support for the remote shell command (rsh) and Roadshow's new built-in remote shell server: you can now build networks of Amigas and small computer systems, allowing Amiga programs to be started over the network, allow the Amiga to start programs on other computers and exchange data through this channel


Zadziałało u kogoś? U mnie wywala błąd:


simon@nb:~
$ rsh 192.168.0.250 "version"
poll: protocol failure in circuit setup


Uprzedzając pytania, nie mam żadnego firewalla - chyba że sam RS ma coś wbudowane (?)

s.
[#10] Re: Roadshow 1.14

@sq7bti, post #9

maciek@nostromo:~$ netkit-rsh 192.168.0.248 version
Kickstart 40.63, Workbench 40.42
maciek@nostromo:~$
[#11] Re: Roadshow 1.14

@km-l, post #10

simon@nb:~ 
$ chase `which rsh`
/usr/bin/netkit-rsh


Uruchamiam ten sam rsh. Szukam dalej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem