Komentowana treść: Shadow of Sergoth - wersja demonstracyjna
[#1] Re: Shadow of Sergoth - wersja demonstracyjna
Klimacik nawet jest. Menu spoko zrobione.
[#2] Re: Shadow of Sergoth - wersja demonstracyjna

@amikoksu, post #1

Tutaj poprzednia wersja demo. Graficznie i muzycznie trochę się różnią.


[#3] Re: Shadow of Sergoth - wersja demonstracyjna

@Sir_Lucas, post #2

W nowszej wersji trochę jaśniej jest, mogłyby też pochodnie być. Podłoga średnio pasuje w tej nowszej wersji, ale ogólnie lepiej wygląda.
[#4] Re: Shadow of Sergoth - wersja demonstracyjna
Wymaga 1.5 MB chip ram, więc niby dowolna Amiga to tak średnio. W każdym razie na gołej A1200 chodzi ślamazarnie w porównaniu choćby do Black Dawn Rebirth (też Amos). Walka nie do końca realtime, bo po zadaniu ciosu jest blokada ruchu. Szkoda, że postawili na Amosa, który ewidentnie ich hamuje.
[#5] Re: Shadow of Sergoth - wersja demonstracyjna

@cholok, post #4

slimaczy sie, bo to AMOS panie.
Faktycznie te 1,5 MB Chip to ni w piec ni w dziewiec ale za to grafika nie straszy jak w Atari
[#6] Re: Shadow of Sergoth - wersja demonstracyjna

@selur, post #5

Black Dawn też Amos i się nie ślimaczy, panie.
[#7] Re: Shadow of Sergoth - wersja demonstracyjna

@amikoksu, post #3

No właśnie to, że jest tak jakoś bardziej ponuro i ciemno w poprzedniej wersji bardziej mi się podobało. Muzyka też jest jakby bardziej klimatyczna dla mnie. I właśnie ta podłoga, też to zauważyłem, że nie bardzo pasuje, bo poruszasz się trochę jakby po planszy szachowej.

Ogólnie, mają jeszcze trochę czasu na dopracowanie. Ciekawe czy ktoś jeszcze na to zwrócił uwagę oprócz nas.
[#8] Re: Shadow of Sergoth - wersja demonstracyjna
O ile zazwyczaj staram się unikać krytyki, o tyle tutaj niemile zaskoczyły mnie wymagania. Według tego co piszą niektórzy nawet na 030 animacja, którą zaleca się wyłączyć na słabszych sprzętach, wciąż słabo działa. Toż to ostatnio tak burzliwie poruszane gry Wolfenstein 3D czy Doom się zadowolą, a animacja w tej grze nie...
[#9] Re: Shadow of Sergoth - wersja demonstracyjna
Mi się tylko nie podoba, że w tamtych czasach gry nie wymagały te "1,5 Mb" - zaiste gdyby podnieść nieco poprzeczkę RAM'u (podobnie jak później te biedne 2 mb chip w A1200) - na pewno wiele produkcji wyglądałoby o wiele lepiej.
[#10] Re: Shadow of Sergoth - wersja demonstracyjna

@rolpho / D6, post #9

pod warunkiem, ze Amigi mialyby wbudowane 1MB Chip i te 0.5 Mb fastu na starcie inaczej , to nie mialo sensu.. bo fast jest nieprzydatny jesli chodzi o poprawe audio-wizualna gier.
[#11] Re: Shadow of Sergoth - wersja demonstracyjna

@selur, post #10

Fajna gra ale utknąłem przed zapadnią. Pewnie trzeba czymś rzucić w ścianę za nią tylko jak? Nie mam pomysłu jak ją przejść. W EoB można było przedmiotami rzucać, a tu intuicyjnie nic nie wymyśliłem.
[#12] Re: Shadow of Sergoth - wersja demonstracyjna

@Rafał A-3000, post #11

Gdyby ktoś też miał z tym problem to rozwiązaniem jest czar rzucenia strzały.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem