Komentowana treść: Wayfarer 1.2
[#1] Re: Wayfarer 1.2
Super wiadomość. Powiew świeżości.
Dobrze, że Mac mini jeszcze wystarcza.
[#2] Re: Wayfarer 1.2
Pięknie kurka wodna. Pięknie. OK
[#3] Re: Wayfarer 1.2
Już jest 1.3 :)
[#4] Re: Wayfarer 1.2

@Drako^BB, post #3

Nooo faktycznie. Już klepię z 1.3.
Dzięki za info. OK
[#5] Re: Wayfarer 1.2
A ja jak zwykle mam problem :(. Otóż, czysta instalka MorphOS 3.14 ( jedyna zmiana to tapeta ) , na PowerMac G4 MDD ( 1.25 GHz i 2 GB Ram ) . Wayfarer 1.0 działał idealnie, zassałem teraz wersje 1.3 i podczas uruchamiania system się zamraża i pomaga jedynie twardy reset ( za pomocą przycisku power ) . Zastanawiam się co jest nie tak :(
[#6] Re: Wayfarer 1.2

@trOLLO, post #5

Po ubiciu Cache dalej tak się dzieje? Eksperymentowałem z ustawieniami CPU przy komplilacji - może się kod niekompatybilny z jakimiś dziwniejszymi CPU generuje?
[#7] Re: Wayfarer 1.2

@trOLLO, post #5

Wysłałem Ci linka do binarki zbudowanej z innymi parametrami. Daj znać, czy ta działa OK...
[#8] Re: Wayfarer 1.2

@Jacek Piszczek, post #7

Pokażcie mi produkt z lepszym wsparciem. szeroki uśmiech
[#9] Re: Wayfarer 1.2

@MDW, post #8

window$?
[#10] Re: Wayfarer 1.2

@X-Type^HVR, post #9

A faktycznie masz rację. Jeżeli coś się złego działo z Internet Explorer i powiedziało się o tym w komentarzu na ppw.pl (Polski Portal Windowsowy) to godzinę później ktoś z Micro$oftu podesłał specjalnie zbudowana wersję żeby sprawdzić czy działa.
[#11] Re: Wayfarer 1.2

@MDW, post #10

+1 Lubię to!
[#12] Re: Wayfarer 1.2

@MDW, post #8

Pokażcie mi produkt z lepszym wsparciem.

Prawdę mówiąc nie ma :D

Mialem problem z wiatraczkami w Powerbooku, to Jaca wysyłał mi pierdylion różnych dziwnych plików aż zadziałało :) .
Teraz mam problem z przeglądarką i dostałem wersję jakąś poprawioną i działa :)

MOSTeam Rules po prostu :) :)
[#13] Re: Wayfarer 1.2

@trOLLO, post #12

No to właśnie przyczyniłeś się do działania przeglądarki u wielu użytkowników.
[#14] Re: Wayfarer 1.2

@trOLLO, post #12

Ale pech, nie będzie przyspieszenia dla G5 zatem.
[#15] Re: Wayfarer 1.2

@Jacek Piszczek, post #14

A nie może być oddzielna dla G4 i G5?
Czy jest aż tyle zmian że robienie dwóch wersji jest stratą czasu ?
[#16] Re: Wayfarer 1.2

@Norbert, post #15

Przygotowanie dwóch to by było ok 2x 40 minut + dodatkowe miejsce na dysku, etc. Nie widzę sensu dla <5% różnicy w szybkości.

Anyway, wersja 1.4 dostępna na stronie.
[#17] Re: Wayfarer 1.2

@Jacek Piszczek, post #16

No i wszytko jasne
[#18] Re: Wayfarer 1.2
Czy zauważyliście, że gdy Wayfarer jest w tle i ściąga jakiś bardzo duży plik (np. 500MB albo więcej) to plik gdzieś tam w połowie się przerwie? Jeszcze nie jestem tego pewien, dokładniej nie sprawdzałem ale chyba ze 3 razy tak mi się zdarzyło. Gdy patrzę na ściągający się plik to się nie przerywa. szeroki uśmiech W Settings jest taka opcja żeby wyłączyć ściąganie w nieaktywnych zakładkach. Lista ściąganych plików jest na jednej z zakładek. Więc może o to chodzi? Na razie wyłączyłem tę opcję i będę sprawdzał jak to teraz działa.
[#19] Re: Wayfarer 1.2

@MDW, post #18

Download Manager nie ma nic wspólnego z zakładkami (one jedynie prezentują jego stan). Postaram się dodać wyświetlanie info o błędach w wolnej chwili...
[#20] Re: Wayfarer 1.2
Tak się tylko upewniam i pytam: aby zaktualizować Wayfarer wystarczy tylko przegrać plik wykonywalny?
[#21] Re: Wayfarer 1.2

@luk, post #20

Najlepiej przegrać wszystkie pliki z archiwum. Nie nadpiszesz nic z ustawień, etc w ten sposób.
[#22] Re: Wayfarer 1.2

@MDW, post #18

[#23] Re: Wayfarer 1.2

@Jacek Piszczek, post #21

Ok dzięki, właśnie o ustawienia mi chodziło, pozdrawiam!
[#24] Re: Wayfarer 1.2
Aktualizacja systemu poczyniona, czas na testy Wayfarer-a :)
[#25] Re: Wayfarer 1.2

@Mariodj, post #24

Wh, gdybym ja był najpierw zajrzał na ppa i zobaczył że jest nowa wertsja wayfarera, to bym se zaoszczędzuł pracy - pisanina na 2 forach. Tu narzekałem https://www.ppa.pl/forum/komentarze/42117/wayfarer-pierwsza-publiczna-wersja-nowej-przegladarki-dla-systemu-morphos/3#m701277

A teraz się okazuje że już jest pięknie. Dokładnie tak jak było w wayf 1.0 Dziękuję jacek.
[#26] Re: Wayfarer 1.2
Jaca, jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwily!
[#27] Re: Wayfarer 1.2
Dobry wieczór z Wayfarer 1.5. szeroki uśmiech
[#28] Re: Wayfarer 1.2

@MDW, post #27

Już jest 1.5? :O To zabawne, że naprawiło mi się coś o cztm jacek nawet nie wiedział, że mnie to boli. Trochę wolno się strony otwierają, ale to nic - ogólnie jest dobrze. Gry w kartach orwieram sobie wczytując sesję wcześniej zapisaną - czemu on tę sesję otwiera w nowym oknie. Fajna zmiana ro te suże x zamykania kart. Wcześniej pisałem, że w grze wskaźnik muszy nie jest taką rączką jak to pod win widać. Ale systemowym wskaźnikiem gra się doskonale i wcale nie jest mi potrzebna ta rączka, a w zi nożyczki przy obcinaniu gałęzi bonsai.



Ostatnia aktualizacja: 28.10.2020 00:20:38 przez lubmil
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem