Komentowana treść: Wayfarer 1.5
[#1] Re: Wayfarer 1.5
Patrząc na rozwój Wayfarer na usta ciśnie się odwrócone powiedzenie:
"Miało być jak zwykle, a wyszło tak pięknie."
szeroki uśmiech
[#2] Re: Wayfarer 1.5

@MDW, post #1

Wiesz, jednak od początku wiedzieliśmy, kto się za to zabrał, więc chyba było wiadomo jak to się skończy ;) Ale masz rację, jest pięknie!
[#3] Re: Wayfarer 1.5

@luk, post #2

Nareszcie możemy poczuć, że mamy za wolne maszyny. Dotąd często narzekano, że niewiele programów wykorzystuje moc NG. Świat webowy potrafi je nie tylko wykorzystać w pełni ale nawet sponiewierać poza granice przyzwoitości. szeroki uśmiech
[#4] Re: Wayfarer 1.5

@MDW, post #3

Ja proponuję żeby trochę z numeracją przystopować.
Bo za 2 miesiące będzie 9.2
To oczywiście pełny pozytyw. OK
[#5] Re: Wayfarer 1.5
Kurde, planowałem, że każda kolejna wersja to $10 na piwko dla Jacy ale chyba muszę to zrewidować szeroki uśmiech Wielkie dzięki! Przeportujta jeszcze NodeJS i VSCode na MOSa, to zacznę developować na PowerMaku.

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2020 23:56:31 przez _arti
[#6] Re: Wayfarer 1.5

@_arti, post #5

O co chodzi z tą opcją w menu Widok/Pasek Statusu? Jak się to zaznaczy to przez sekundę widać jakby chcisło się coś pojawić w prawym dolnym rogu, i natentychmiast znika to. W OWB bardzo lubiłem te światełka w prawym dolnym - jak migały tzn. że przeglądarka coś czyta i trzeba czekać...
[#7] Re: Wayfarer 1.5
Zaktualizowałem i Whatsappa Web odpaliłem
[#8] Re: Wayfarer 1.5

@lubmil, post #6

Po włączeniu paska statusu na dolnej belce będzie się pojawiał URL linka, nad którym jest wskaźnik myszy. Światełka nie są planowane.
[#9] Re: Wayfarer 1.5

@Jacek Piszczek, post #8

Nie da się zalogować do google. Nie żeby mi aż tak na tym zależało, ale... Kimunukat: Ta przeglądarka lub aplikacja może nie być bezpieczna. ...
[#10] Re: Wayfarer 1.5

@lubmil, post #9

U mnie działa. Możliwe, że musisz wybrać inny user-agent.
[#11] Re: Wayfarer 1.5

@Jacek Piszczek, post #10

Mam do wyboru wayfarer, chrome, safari. Przy każdym z nich ten sam efekt. Znaczy ja to w górnym meni wybieram, moźe w prefach jest jeszcze coś do wyboru - ale tu nie mogę tego znaleźć. U ciebie jacek działa przy jakim ustawieniu?





Ostatnia aktualizacja: 06.11.2020 21:30:21 przez lubmil
[#12] Re: Wayfarer 1.5

@lubmil, post #11

Właśnie podmieniłem WF na wersje 1.5 i jak poprzednio, żadnych problemów z logowaniem do googla.
Do konta google z poziomu strony google.pl zalogowałem się bez problemu jako Wayfarer.
Gmail na tym działa, ale mam widok uproszczony, żeby gmail był z bajerami i hangoutsem trzeba podać się w górnym menu z belki za np za Chroma (tylko trzeba to zrobi przed załadowaniem strony) ok, racja
Jak Ci nie działa to może spróbuj z czystą wersją bez "startych ustwień".
[#13] Re: Wayfarer 1.5

@BULI, post #12

Już jest ok, jako chrome. Trochę twoje rady pomogły. BTW, jak już się odzywam. W menu kontekstowym na podświetlonym tekście jest "Skopiuj". To kwsaria gustu, ale mnie bardziej by pasowało "Kopiuj".
[#14] Re: Wayfarer 1.5

@lubmil, post #13

"Skopiuj". To kwsaria gustu, ale mnie bardziej by pasowało "Kopiuj".


Bajdełej- pod OWB też jest "Skopiuj"
[#15] Re: Wayfarer 1.5
Mam wrażenie, jakby WF w obecnej wersji troszeczkę był żwawszy na moim PB w stosunku do pierwszych 2 wersji OK
[#16] Re: Wayfarer 1.5

@Jacek Piszczek, post #10

U mnie też bez problemów.
Jaca, problem z konwersją zakładek który mnie nękał w wersji 1.0 czy 1.1 przy wersji 1.5 nie istnieje, wszystko działa lecz czasem przy dokladaniu szybkich linków browser lubi się zwiesić, te bugreporty z requestera do Ciebie dochodzą? Jeśli tak to dziś poszły trzy.
[#17] Re: Wayfarer 1.5

@BULI, post #15

Ja też mam takie wrażenie, ogólnie jest faking kul, OWB dołącza do Sputnika, AWeba i tym podobnych.
[#18] Re: Wayfarer 1.5

@waldiamiga, post #16

Tak, raporty jak najbardziej dochodzą, dzięki za wysyłanie. W 1.6 postaram się wszystko poprawić.
[#19] Re: Wayfarer 1.5

@Jacek Piszczek, post #18

Jest malitka różnica (nieistotna zupełnie ale jest). Wreszcie udało mi się w owb zalogować do google i tam widzę u góry po prawej swój avatar, a w wayfarer go nie widać. W google translate np. widzę avatar i w owv i w wayfarer.
No ha na razie do klikania w linki używam owb - tam jednak choć z oporami działa yt, a jak jakiś link nie chce działać to go przeklejam do wayfarer. W wayfarer tylko gram w gry online, choć mam przygotowane openurl dla niego i działa to ładnie. yt to jedno, ale też nie chcę grać w tym samym gdzie strony otwieram - za sużo otwartych kart wówczas.

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2020 01:13:51 przez lubmil
[#20] Re: Wayfarer 1.5
Czy działa wam odtwarzanie w YT? U mnie komunikat ze strony YT, że przeglądarka nie wspiera żadnego z dostępnych formatów wideo. Spoofing ustawiłem na Chrome.
[#21] Re: Wayfarer 1.5

@R-Tea, post #20

Wayfarer nie ma (jeszcze?) obsługi media playback. Musisz uciec się do starego Odyssey.
[#22] Re: Wayfarer 1.5
Wybila 1.6
[#23] Re: Wayfarer 1.5

@Phibrizzo, post #22

Polecam sciagnac kazdemu, duze przyspieszenie w operacjach https, to widac na stronach, szybciej sie wszystko pojawia, poza tym drukowanie z wykorzystaniem mojego systemu druku.
[#24] Re: Wayfarer 1.5

@michal_zukowski, post #23

Wayfarer jest super. Jest wiele stron które tu działają a w owb już nie chcą. Ale teraz ponarzekam na ściąganie plikóe. To jest tragedia że zapisuje pod domyślnymi nazwami. Np. porobiłem opłaty w banku. Pobrałem potwierdzenia i wszystkie mają nazwy podobne do siebie - w żadnej z nich nie jest wpisane ktory plik to prąd, który gaz a który czynasz, itp. Trzeba do każdego .pds zaglądać i to rozstrzygać. Najlepiej by było tak jak w owb, że przed download pokazuje się wybieraczka plikow gdzie można sobie nazwę a nawet scieżkę wybrać. A poza tym czemu ściagane pozycje widać w karcie osobnej a nie w osobnym oknie - no ale tak widocznie musi być. Prefsy też się ustawia w karcie a nie osobnym oknie. Przy sciaganiu plikow to powinna się ta karta doemloadu sama pojawiać i widok na nia przerzucać.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem