Komentowana treść: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe
[#1] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe
Gratulacje za doprowadzenie projektu do szczęśliwego finału. Myślę, że nabędę również i ten produkt.

AstroBlox jak wiele z moich wcześniejszych produkcji miał mało poziomów - bodajże sześć. Cieszę się, że pomysł się spodobał i został rozszerzony.

Nad moim nowym Sokobanem, czyli Magazynem prace idą ślamazarnie ale do przodu. Również chciałbym wycelować w 30 zróżnicowanych poziomów.

P.S. Z ciekawostek dodam, że tytuł AstroBlox wymyśliłem na podstawie innego tytułu - Balance Blox dla Amiga OS 4.

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2020 07:31:55 przez Hexmage960
[#2] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe
To jest fenomenalna wiadomość:).
[#3] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe
Super! Brawo! OK
[#4] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe
na dowolnej klasycznej Amidze z 512 kb pamięci Chip


Lubię to!
[#5] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe
Fajny klon Sokobana. Czekam na port na ZX Spectrum ;] Wersja pudełkowa dawno już na półce a dyskietka czeka aby odpalić grę na A1000.
[#6] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@tygrys, post #5

Malutki unboxing oraz chwila rozgrywki :)
[#7] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe
Bardzo płodnie- brawo OK
[#8] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@Hexmage960, post #1

Chyba że autorzy wyślą Ci kopię za free... :)
[#9] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@softiron, post #8

Czy płyta uruchomi się na CDTV lub CD32?
[#10] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@Artur Jarosik, post #9

tak, jak najbardziej, jedynie tanks furry z naszych produkcji nie bylo bootowalne :)

"W pudełku oprócz instrukcji w formie plakatu znajduję się dyskietka DD oraz bootowalna płyta CD."
[#11] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe
Gratulacje dla ekipy i Hexmage za ukończenie projektu i przyzwoite wydanie na dobrym poziomie. Jedynym minusem to zbyt mała ilość etapów ale na bezrybiu i rak ryba. Na duży plus wymagania.
[#12] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@amikoksu, post #11

Ja tylko nadmienię, że w żaden sposób nie współpracowałem przy AstroBlox Revisited. Jedyna "moja" rzecz w tym projekcie to sama oryginalna gra AstroBlox, którą napisałem oraz pomysł.
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#14] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@Hexmage960, post #12

Dlatego jak sie odezwiesz na priv to nie ma problemu, wysle egzemplarz :)
prawde mowiac sporo tego zostalo, bo zeszlo niecale 20 :)

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2020 10:59:50 przez juen
[#15] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@juen, post #14

Dziękuję. Tak, z miłą chęcią skorzystam.

@Amikoksu

Zatem prace nad grą Magazyn są dość zaawansowane. Przyznam, że tęsknię za częstszymi publikacjami, ale staram się jednak dopiero dać raport kiedy będzie gra gotowa.

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2020 11:14:47 przez Hexmage960
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#17] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@zzielinski, post #6

Gierka i soundtrack bardzo przyjemne.

Ale za tego SFX-a w 1'42'' ktoś powinien solidnie oberwać ;)

P.S. Strasznie Ci dudni. Masz coś podkręcone na wzmacniaczu czy to wina pomieszczenia?
[#18] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@Jazzcat, post #17

imho ta nuta do gry logicznej średnio pasuje. Pushover miał przyjemny soundtrack, jeśli tu jest ciągle takie dudnienie, to wyobrażam sobie, że gra na dłuższą metę może męczyć.

[#19] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@snajper, post #18

przycisk "m" wylacza meczenie ;)
[#20] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@snajper, post #18

Wcale nie męczy. To tylko na tym wideo jest jakieś dziwne dudnienie. Uruchamiałeś grę czy tylko obejrzałeś film?

@Jazzcat

W tej 1:42 to chyba dźwięk zegara, który wybił godzinę. To nie jest dźwięk z gry.

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2020 07:50:03 przez mailman
[#21] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@mailman, post #20

tylko obejrzałem film. Choć brałem pod uwagę również taką ewentualność. ( ͠° ͟ʖ ͡°)
[#22] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@juen, post #19

pomylilem gry :D
tutaj nie ma mozliwosci wylaczenia muzyki. zreszta to swietny kawalek AceMana, jeden z wyroznikow tej gry :)
[#23] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@mailman, post #20

A, to zwracam honor. Ten efekt nie dość, że zupełnie nie pasuje (brzmi jakby Pluto obrywał patelnią) to jeszcze nie stroi.
[#24] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@snajper, post #21

To nie pisz że męczy
[#25] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@mailman, post #24

właśnie dlatego użyłem sformułowania "wyobrażam sobie, że może męczyć". Dziś sobie pogram, to obczaję.

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2020 12:39:05 przez snajper
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#27] Re: Astro Blox Revisited - wydanie pudełkowe

@snajper, post #25

Opieraj swoje osądy i opinie na tym, czego sam doświadczasz, a nie wyobrażasz sobie, że doświadczasz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem