Komentarze do artykułu: Colorado, czyli trapera tańce z wilkami

[#1] Re: Colorado, czyli trapera tańce z wilkami
Muszę to kiedyś w końcu przejść bo za dzieciaka się boleśnie odbiłem
[#2] Re: Colorado, czyli trapera tańce z wilkami
była jeszcze inna podobnie głupia i nudna gra, też od Silmarils, tylko nie pamiętam tytułu. Dawali full version w którymś CDA, kosztowało to ich chyba całe dwa Harnasie.
[#3] Re: Colorado, czyli trapera tańce z wilkami
Ooo, z 2-3 lata temu ją skończyłem i zastanawiałem się czy nie ukończyć jej po raz drugi. Tytuł wart uwagi.

Edit: Chyba kończyłem z jakimś poradnikiem z czasopisma, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć.

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2020 12:14:11 przez Jield
[#4] Re: Colorado, czyli trapera tańce z wilkami

@Pootas1985, post #1

Mam lub mialem orginal
[#5] Re: Colorado, czyli trapera tańce z wilkami
Dzięki za reckę OK
[#6] Re: Colorado, czyli trapera tańce z wilkami
Oprócz wspomnianych w recenzji tytułów od Silmarils była jeszcze "Maya" o poszukiwaniu skarbu Majów. Pamiętam opis tej gry w pierwszym numerze "Computer Studio", który kupiłem.
[#7] Re: Colorado, czyli trapera tańce z wilkami

@PopoCop, post #6

Tak to świetna gra. Jest też na pc.
[#8] Re: Colorado, czyli trapera tańce z wilkami

@juen, post #7

Polecam także : Le Fetiche Maya tej samej firmy. Grafika identyczna lecz całkowicie inne klimaty :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem