Komentowana treść: UBoot 1.3.1g dla płyt głównych Sam440ep i Sam440-flex
[#1] Re: UBoot 1.3.1g dla płyt głównych Sam440ep i Sam440-flex
Ciekawe, nie słyszałem wczesniej
O tym rozwiązaniu, tj. Tych płytach glownych.
Jak widać "amigować" mozna na wiele sposobów :)
[#2] Re: UBoot 1.3.1g dla płyt głównych Sam440ep i Sam440-flex

@mateusz_s, post #1

Ty poważnie to piszesz czy próbujesz trollować?

link
[#3] Re: UBoot 1.3.1g dla płyt głównych Sam440ep i Sam440-flex
Czy w ogóle ktoś jeszcze używa Sam440ep i Sam440-flex częściej niż raz na miesiąc?
[#4] Re: UBoot 1.3.1g dla płyt głównych Sam440ep i Sam440-flex

@michal_zukowski, post #3

Tak, ja używam, codziennie, do Midi Przy okazji do przeglądnięcia kilku stron, do sprawdzenia aktualizacji, itp..
Niesamowite, że po ponad 10 latach firma wypuszcza nowy firmware. Ponieważ sprawy z Taborem wyglądają, jak wyglądają, fajnie będzie pobawić się i "podłubać" . Sam adapter to 80 zł. Jeśli zadziała będzie kupę radochy. Zabawnie byłoby oglądać FullHD na SAM Właśnie lepszej niż 240p jakości brakuje mi do kolejnego zastosowania...
[#5] Re: UBoot 1.3.1g dla płyt głównych Sam440ep i Sam440-flex

@pini, post #4

Też nie jestem w stanie sobie przypomnieć sytuacji, zwłaszcza z x86 żeby po 10 latach ktoś wypuścił oficjalnie aktualizację, pozwalającą choćby na używanie nowych kart graficznych(np. w laptopach, w których da się wymienić).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem