Komentowana treść: Życzenia od KarpTeam 2.0
[#1] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0
dla wytrwałych pojawi się ona - obiekt westchnień wielu - roznegliżowana Pani Dentystka


ale że która? Bo na pewno nie moja pani dentystka... Ona się tak nie roznegliżowywuje przed randomami z neta na pewno!
[#2] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0
Dotrwałem do 34102.
[#3] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0

@waldiamiga, post #2

Muszę Cię zmartwić, licznik idzie w dół odliczając ilość płatków do Pani Dentystki.

Przy okazji prośba: osoby, które dotrwają uprasza się o nie wrzucanie zdjęć Pani Dentystki w komentarzach, gdyż zagroziła, że jak się takowe będą pojawiać więcej nam nie zapozuje
[#4] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0
Kotne!!!
[#5] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0

@snajper, post #1

e, to nie moja pani dentystka, więc luz.
wystarczyło trochę hakowania i przyspieszyło. siedzi, pije i chrupki
[#6] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0
Już chociaż mogli to pod system zrobić. Bo przy próbie uruchomienia pod MorphOS komputer się wiesza.
[#7] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0

@gilban, post #6

"Weźmy się i zróbcie"...

nie karmić trolla!
[#8] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0

@gilban, post #6

moglbys sam to zrobic. a najlepiej zrob od razu intepreter amosa tak pod mosa

a i zrob mi sniadanie :)
[#9] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0

@juen, post #8

A wiesz, że jest coś takiego? O ile się nie mylę na jego bazie powstał MorphOSowy, SDL-owy port gry Legion.
[#10] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0

@recedent, post #9

No tak jak i jest Windoswoy jamos (Java), ale jakoś nie widzę wysypów produkcji z Amigi np Franko :)

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2020 10:30:06 przez juen
[#11] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0

@juen, post #10

Bo jeszcze dostęp do źródeł trzeba mieć ZTCW.
[#12] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0

@recedent, post #11

Do wielu źródla są. Podejrzewam, że prawie kazdy używa jakiś extension a czasem odwołań poza Amos i dupa.
[#13] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0

@juen, post #8

najlepiej zrob od razu intepreter amosa tak pod mosa

a i zrob mi sniadanie :)


Generalnie to nie trzeba by AMOSa by tego typu życzenia dosyć łatwo i dosyć wiernie odwzorować w wersji na MOSa, wystarczy Hollywood i pozwolenie na użycie grafik oraz muzykipomysł
[#14] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0

@MUFA-amigaone-pl, post #13

Ale po co odwzorowywać życzenia od nas, skoro można zrobić od siebie? My wybraliśmy taką formę i pod konkretną platformę, a że nie działa na Xbox, czy Playstation, no cóż, nie na nie było to pisane, ale pod UAE daje się odpalić jakby ktoś chciał
[#15] Re: Życzenia od KarpTeam 2.0

@Mandi, post #14

Wiem, wiem, ja sobie akurat pod E-UAE dla AOS 4 uruchomiłem to na mojej X5000 i nie mam z tym żadnego problemu. Odwzorowywać też niczego nie mam zamiaru. Tak tylko napisałem teoretycznie, że jak ktoś by się koniecznie uparł by mieć dokładnie takie same życzenia natywnie pod MorphOSem, to Hollywood byłby pewnie najszybszą i najprostszą drogą do celu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem