Komentowana treść: Wayfarer 1.9 z odtwarzaniem audio
[#1] Re: Wayfarer 1.9 z odtwarzaniem audio
Na stronie jest juz Warfayer 1.10.
Jaca leci z wersjami jak Juen z IMPem

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2020 20:33:58 przez Phibrizzo
[#2] Re: Wayfarer 1.9 z odtwarzaniem audio
Hoho! Działa nawet SoundCloud.
[#3] Re: Wayfarer 1.9 z odtwarzaniem audio
Czapki z głów OK
[#4] Re: Wayfarer 1.9 z odtwarzaniem audio

@MDW, post #2

MixCloud też? Nie zamula to za bardzo na powiedzmy G4 ~1ghz?
[#5] Re: Wayfarer 1.9 z odtwarzaniem audio

@forge, post #4

No miłe zaskoczenie z tym dźwiękiem na yt np. A z innych spraw, przydałby się konwerter /omport szybkich linków z owb do wayfarer. Na razie dokładam ręcznie. Już odkryłem jak zarządzać tymi szybkimi linkami.
[#6] Re: Wayfarer 1.9 z odtwarzaniem audio

@forge, post #4

Ja używam tylko SoundCloud. Zalogowałem się bez problemu, wszystko wygląda i działa tak jak powinno (a nie jest to raczej prosta strona). Na moim PowerBooku G4 1,67 GHz nie jest za szybko ale da się słuchać.
[#7] Re: Wayfarer 1.9 z odtwarzaniem audio
A wiecie, że lawinowy rozwój Wayfarera ma jedną wadę? Im więcej nowinek w Wayfarer tym mniej w Iris. Jaca niestety się nie rozdwoi. Chociaż chodzą pogłoski, że tych Jaców jest tam więcej. Są tacy co twierdzą, że min. pięciu. Jeden po prostu nie dałby rady.
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] Re: Wayfarer 1.9 z odtwarzaniem audio
Radio Nowy Świat już działaOK
Radio 357 niestety nie - przycisk odtwarzania nie jest obsługiwany przez Wayfarera.
[#10] Re: Wayfarer 1.9 z odtwarzaniem audio

@Bohun, post #9

Ale Radio 357 ma ruszyć 5 stycznia. Z ciekawości wszedłem na ich stronę na "normalnym kompie" i też nie działa, jest komunikat: player teraz nie będzie działać"
[#11] Re: Wayfarer 1.9 z odtwarzaniem audio
Zauważyłem, że po ostatnich, dosyć częstych aktualizacjach, robionych tak jak autor przykazał, czyli kopiowanie nowych plików na starą wersję, Wayfarer zaczął się coraz dłużej uruchamiać (ponad 1 min). Dla sprawdzenia, uruchomiłem program z innego katalogu, czyli świeżo rozpakowaną wersję 1.10 i wczytanie nastąpiło po paru sekundach!

Dzięki za kolejne aktualizacje, tym bardziej takie!
[#12] Re: Wayfarer 1.9 z odtwarzaniem audio

@MDW, post #6

SoundCloud? O, nie znałem, ale faktycznie ładnie działa w Wayfarer. Osobiście sprawdzałem nowyswiat.online i również działa!
Przy okazji zauważyłem, że zamknięcie programu z uruchomioną muzyką z soundcloud nie działa:) tzn Wayfarer zamyka się w nieskończoność.
Podziękowania dla Jacy za aktualizację akurat dzisiaj, w sylwestra, bo u mnie muza leci właśnie z netu :)

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2020 22:50:07 przez luk
[#13] Re: Wayfarer 1.9 z odtwarzaniem audio

@luk, post #10

Sprawdzałem gdy był sygnał. Dziś rano była audycja testowa. Na safari przycisk działał. Na Wayfarerze nie.
[#14] Re: Wayfarer 1.9 z odtwarzaniem audio

@Bohun, post #13

O dźwięku rozmawiacie w wayfarer, to i ja napiszę co sprawdziłem. Stacje radiowe na polskastacja.pl wygląda na to że grają, choć sprawdziłem tylko 1. Nie gra mi natomiast tu www.my-radios.com/en/radio/live/24218/PolskaStacja-Dzieciom i ogólnie nic stąd www.my-radios.com/en/radio/live/
Jeśli chodzi o prędkość to w v 1.10 nic się nie poprawiło. Nie da się grać w żadną grę Upjers, mając tylko ją otwartą, bo całt czas cpu 100%

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2021 23:24:41 przez lubmil
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem