Komentowana treść: MorphOS SDK 3.16
[#1] Re: MorphOS SDK 3.16
Ktośtam marudził na brak GDB to teraz może wypróbować.
[#2] Re: MorphOS SDK 3.16
Bardzo się zdziwiłem gdy spróbowałem skompilować to co tam sobie grzebię i zobaczyłem komunikat, że GCC8 nie zostało znalezione. Potem w readme przeczytałem, że ósemka została usunięta. Akurat tej wersji używałem. Ciekawe dlaczego. No ale nic, przestawiłem się na 7 i też mogę żyć.

-------- edit --------

Zachęcony komendarzem Recedenta na Gadaczu zerknąłem jaki ja właściwie mam problem, że nie mogę wyjść ponad GCC8. No i okazuje się, że problemu już nie ma. Ustawiłem sobie GCC10 i wszystko się ładnie buduje. No więc to usunięcie ósemki z SDK wyszło mi na dobre. Przyjamniej się zmusiłem do przejścia wyżej. A wręcz najwyżej! OK

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2020 16:31:53 przez MDW
[#3] Re: MorphOS SDK 3.16

@michal_zukowski, post #1

Aha, ta wersja GDB nie jest polaczona ze Scrible, to wymaga wiecej pracy. W nastepnym SDK będzie natomiast support dla TUI czyli tekstowego przegladania kodu podczas pracy z GDB.

[#4] Re: MorphOS SDK 3.16

@michal_zukowski, post #3

Nie jest połączony? Hmmm... Chyba trochę jest. Ja akurat debuggera we FlowStudio nie używałem ale na filmie AmiJazda 15 widziałem, że breakpointy jakoś działają. Co prawda w dosyć ograniczony sposób ale działają. No i film jest sprzed 2 lat więc teraz mogło się coś zmienić.

Ale taki TUI jak na Twoim screenshocie byłby całkiem fajny gdyby działał w pełni. Będzie fajnie! Dzięki za "spojler". OK
[#5] Re: MorphOS SDK 3.16

@MDW, post #4

Scribble jest polaczony z prostszym debuggerem napisanym przez bigfoota.
[#6] Re: MorphOS SDK 3.16

@michal_zukowski, post #5

Aaaa, to coś innego. Rozumiem. No to czekamy na to co pokazałeś. Będzie super! OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem