Komentowana treść: Iris beta 98
[#1] Re: Iris beta 98
Super wiadomość.
Podgląd maila w oknie głównym działa super ale jak maila otwieram w nowym oknie to wyświetla się komunikat "Failed obtaining email's body"
[#2] Re: Iris beta 98
Dobra, złapaliście mnie. Posypuję głowę popiołem i przyznaję się. Do niedawna nie używałem Iris. Przez lata dosłownie do roku sprawdzałem SimpleMaila w nadziei, że IMAP będzie działał prawidłowo. Za każdym razem się zawiodłem. I to właśnie przez SimpleMaila przestałem wierzyć w IMAP pod amigowymi systemami. To pewnie przez to nie spieszyłem się do sprawdzenia Iris. Sprawdziłem chyba dopiero 0.94. Generalnie działało ale mój serwer pocztowy jest nieco dziwny i to generowało pewien problem. Zgłosiłem to autorowi, który podjął heroiczną walkę z problemem i... wczoraj zwyciężył. szeroki uśmiech
Wobec tego w rok 2021 wchodzę z pełnoprawnym, wypasionym programem pocztowym z prawdziwym IMAP. Znów będę mógł pod MorphOSem używać poczty jak cywilizowany człowiek i nie uruchamiać do tego webowego kombajnu. Jest ostro!
[#3] Re: Iris beta 98
+0.01
[#4] Re: Iris beta 98

@Phibrizzo, post #3

No i właśnie w wersji 0.99 jest to co sprawiło, że wreszcie obsługując pocztę pod MorphOS, nie czuję się jak 20 lat temu gdy siadałem do swojej Amigi przed chwilą pierwszy raz podłączonej do internetu. Teraz czuję, że jestem w XXI wieku.

Dodam, że bardzo nie lubię używać poczty przez webowe wersje klientów pocztowych. Robię to tylko awaryjnie gdy muszę skorzystać z cudzej maszynie. No i ze względu na brak IMAP w amigwoych mailerach robiłem to też pod MorphOSem. Teraz już nie muszę. OK
[#5] Re: Iris beta 98
Super i dzięki! Przed chwilą dodałem swoje konta, poszło bez problemu. Tak się składa, że na swoim zwykłym maku nie używam programu do poczty, więc dla odmiany taki będzie pod MorphOS, tym bardziej, że ma wszystko czego od takiego programu oczekujemy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem