Komentowana treść: Wilcza buda - wersja demonstracyjna
[#1] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna
Pierwszy plusik, pierwsze upojenie browarami. Bo tak chciałem! Hihi.
[#2] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna
Jakie wymagania tej gry ?
[#3] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@HOŁDYS, post #2

Jakie wymagania tej gry ?

Dokładne wymagania są na stronie gry w sekcji "Pobierz".
[#4] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna
Przelazłem, ktoś chce kod?
[#5] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@waldiamiga, post #4

Dobra odpale na A500 1.3 2,5 MB RAM
[#6] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@waldiamiga, post #4

Każdy chyba otrzyma własny. Demko jest na 15 minut, tak że jak ktoś chce to przejdzie.
Czekam na pełną wersję, bardzo przydałaby się wersja AGA bo z wiadomych względów digitalizowane zdjęcia na ECS będą wyglądały słabo.
[#7] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@waldiamiga, post #4

Każdy otrzymuje indywidualny kod.
[#8] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@Marecheck, post #7

A babka to temu niemiaszkowi to przyjeb$#@ łopatą.:)
Ta Astra to twoja? Sąsiad ma identyczną, chyba dwulitrówka w dizlu.
[#9] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna
Szkoda, że nie ma wersji na karty graficzne, AGA. Vampiry są, Warpy są, PPC jest i potencjał leży.
[#10] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna
Super - zagram, lubię takie gry.

Jestem dumny jednocześnie ,że jeden z autorów gry przechodząc Alfabet Śmierci i tworząc "walkthrough" korzystał z mojej solucji
[#11] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna
Wróciły wspomnienia i cieszę się, że zrobiono grę na stare sprzęty bo to dodatkowo wzmacnia nostalgię :)
[#12] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna
A czy byłaby opcja wersji AGA? Niby powstaje jakiś AMOS AGA, ale nie wiem na ile to jest używalne. Niestety digitalizowane zdjęcia w ECS będą wyglądać kiepsko.
[#13] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@waldiamiga, post #8

Tak, Marka 1.8 125km
[#14] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@madman15, post #12

A czy byłaby opcja wersji AGA?


Jeśli już zaczynamy typowy dla PPA koncert życzeń, to ja poproszę o wersję wykorzystującą i AGA i 030. I działającą w 640x512.

Litości.

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2021 14:06:05 przez Drakon
[#15] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@Drakon, post #14

Tak tylko zapytuję, gra dobrze się zapowiada, po prostu dithering przy ECS jest dość uciążliwy wizualnie ;)
[#16] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@madman15, post #15

Można by przerysować grafikę ręcznie, unikając ditheringu pomysł
[#17] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@Drakon, post #14

Ja bym to inaczej ujął. Mamy tu różne konfiguracje Amig, systemów i nie tylko oraz ich użytkowników. Warto brać pod uwagę, że autorzy są z pewnością świadomi istnienia różnych konfiguracji. Autorzy czy to gier czy programów, dem ustalają platformę, na którą piszą oprogramowanie.
Zamiast pytać w komentarzach o wersje dla AGA, GFX, Vampire SAGA, na AmigaOS 5, AROS-a itd. to gdybym ja był zainteresowany tematem napisałbym bezpośrednio do autorów i zaoferował wsparcie dostarczając sprzęt jeśli będzie chęć podjęcia tematu. Można by zapytać - dlaczego zatem blokować sobie możliwość zapytania w komentarzach/na forum? Otóż formuła jest, na pewno przez część odbiorców, w odbiorze "malkontencka". Autor oprogramowania określa platformę docelową i to bym uszanował w pierwszej kolejności :)

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2021 15:19:34 przez grxmrx
[#18] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@Marecheck, post #7

Przeszedłem demo. Zapisałem kod (zrobiona fotka) wklepuje na stronie i zonk: nieprawidłowy kod.
[#19] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@szczupi26, post #18

Hej. Podeślij nam fote na maila - wilczabuda@gmail.com
[#20] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@Marecheck, post #19

Wysłane. Swoją drogą, nie mogę doczekać się pełnej wersji. Planujecie może fizyczną wersję w klasycznym boxie?
[#21] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@szczupi26, post #20

Jestem tego zdania że jak gra się przyjmie bardzo w świecie Amigowym a szybko będzie widać bo ludzie będą wysyłać kody do autorów na pełną wersję gry. To można by było naprawdę pomyśleć o wersji BOX. Zobaczcie że gra Bridge Strike na start była tylko cyfrowa a jak zobaczyli że jest popyt to wydali wersję BOX. Tylko jest ta różnica że na start autorzy gry Bridge Strike nie dawali za darmo pełnej wersji. Ale późniejsza zbiórka dla autorów aby wydali wersję Box mogła by się ukazać.
[#22] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@szczupi26, post #20

Tak. Mamy w planach big boxa.
[#23] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@szczupi26, post #18

Miałem podobnie, ale na szybkości przelazłem szpila jeszcze raz i nowy kod zadziałał.
[#24] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@waldiamiga, post #23

Ten błąd już nie wystąpi.
Poprawiliśmy go.
[#25] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@RoniWorlds, post #21

Na odwrót. Był box ale dużo ludzi zwłaszcza z zagranicy mówili że nie chcą pudelek i nie chcą za darmo z aminetu a chcą zapłacić więc doszła wersja cyfrowa :)

Projekt R3D od pierwszej gry wydaje wersję fizyczne a grę udostępnia za darmo niedługo po premierze (po bo chcemy zawsze docenić tych co wsparli nas zakupem)
[#26] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@Marecheck, post #22

I to jest podsumowanie dobry informacji :)
[#27] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna
Zastanawiam się, czemu animowane są tylko usta, mam wrażenie jakby dziadek oddychał skrzelami.
[#28] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@WyciorX, post #27

Legenda mówi że podczas robienia zdjęć do gry pewien przechodzień powiedział przez okno
Dziadku jeśli ktoś przetrzymuje cię wbrew własnej woli w wilczej budzie poruszaj ustami w wersji demo i tylko ustami.
[#29] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@WyciorX, post #27

Płuca też są animowane, ale ciężko dostrzec.
[#30] Re: Wilcza buda - wersja demonstracyjna

@Marecheck, post #22

Odkopuję. Czy prace nad grą idą zgodnie z planem ? Jest szansa na nowe informacje ? Może trochę większe grywalne demo (wiem, wiem, marzenia ściętej głowy szeroki uśmiech )

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2022 07:26:43 przez szczupi26
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem