Komentarze do artykułu: Gunship 2000

[#1] Re: Gunship 2000
Oj się grało!!!!OK
[#2] Re: Gunship 2000
Ten tego, no Amigę są przecież 3 wersje: Aga, ECS i CD32.
[#3] Re: Gunship 2000
Chyba najlepszy symulator "wiatraka" w jaki grałem.
[#4] Re: Gunship 2000
Dzięki za artykuł, nie miałem okazji zagrac w Gunshipa, ale w wolnej chwili spróbuję OK
[#5] Re: Gunship 2000

@vojo, post #4

GS2000 to doskonały symulator, który moim zdaniem na Amidze jest najlepiej wydany. Wersja PC posiada co prawda więcej kampanii, jednak pod względem udźwiękowienia jest sporo uboższa. Osobiście mam największy sentyment do wersji na ECS. Skończyłem grę w latach 90-tych na A500 z 1MB. Pamiętam że można było oszukiwać. Program prosił o odbezpieczenie jednej dyskietki, na której zapisywał po każdej misji stan gry. Jeśli coś poszło nie tak, restart bez zapisu i od nowa :) Bardzo dobrze się gra w GS2000 po latach. Nie mogę się od niej oderwać, jak zresztą od wszystkich symulatorów z pod znaku MicroProse. Warto wrócić do tego tytułu. Pokażę u siebie na kanale całą kampanie. Do tego sporo ciekawostek, odnośnie wydań czy samej gry. Pozdrawiam
[#6] Re: Gunship 2000

@nowy80, post #5

Nie mogę się od niej oderwać, jak zresztą od wszystkich symulatorów z pod znaku MicroProse

Nie mogłem się oderwać od F-19 Stealth Fighter, F-117A Nighthawk Stealth Fighter czy Formula One Grand Prix.
[#7] Re: Gunship 2000

@waldiamiga, post #6

Widze ze moj BOX trafil w dobre receOK
[#8] Re: Gunship 2000
Oj odpalało się na A500 z drżeniem serca ok, racjaOK
[#9] Re: Gunship 2000
Nie zliczę godzin spędzonych przy tej grze. Do tego miałem joya analogowego od pc z dorobionym adapterem na port joysticka Amigi :) Latało się nisko ale ataki głównie sprowadzały się do podejścia i ukrycia się za wzniesieniem, wzniesienia ponad grzbiet, walnięcia z rakiet i schowania ;) No i fajne było to, że można było dostawać odznaczenia ;) We wspomniane wyżej tytuły też grałem sporo ale najwięcej chyba w Combat Air Patrol, to był już w ogóle super dopracowany sim (no, może do Falcona to on się nie umywał) ;)
[#10] Re: Gunship 2000

@Madman, post #9

Można wiedzieć jaki to był joy? Czy były jakieś analogowe joysticki do Amigi które działały z Gunship 2000?
[#11] Re: Gunship 2000

@Capricornus, post #10

Zapraszam na premierę kolejnego materiału wideo ze świata Gunship 2000. Dwie kolejne misje, walki kołowe z rosyjskimi śmigłowcami. Sporo taktyki oaz podgląd na napotkane krowy w grze :) To ostatnie misje z jednym śmigłowcem z roli głównej. Dostałem awans w grze na podporucznika. Kolejne misje to już dowodzenie pełną eskadrą. Wideo dodane również pod artykułem. Pozdrawiam :)
[#12] Re: Gunship 2000

@nowy80, post #11

Kolejne dwie misje w kooperacji w eskadrze śmigłowców. Poszerzamy taktykę o plonowanie wykonywania zadań w ramach poszczególnych jednostek. Zrzut desantu przez śmigłowce transportowe ochraniane przez jednostki szturmowe. Materiał dostępny również pod artykułem. Zapraszam :)
[#13] Re: Gunship 2000

@nowy80, post #12

Nadrabiam zaległości.
Coraz ciekawiej OK

Ja używam z Amigą 8BitDo dedykowany dla Sega Mega Drive ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem