Komentowana tre¶ć: Revision 2021 startuje już dzi¶
[#1] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶
No, widać, że Amiga na Revision rz±dzi!

Widać to po samym podziale na konkursy - króluje PC i Amiga.

- PC 256 bajtów,
- PC 4K,
- PC 64K,
- PC Demo,
- Amiga Intro,
- Amiga Demo.

Powodzenia Naszym! OK

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2021 19:04:00 przez Hexmage960
[#2] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶
Trudno przez ponad 3 dni ¶ledzić każde wydarzenie na takiej imprezie (nie będ±c tam osobi¶cie). Ale na pewno jeden komputer, tablet czy telewizor będzie wy¶wietlał obraz z Revision 2021 przez cały czas i często będę zerkał.
No a za jakie¶ 2 tygodnie, gdy wszystko będzie już na YouTube, tradycyjnie zrobię sobie swoje małe nocne prywatne Revision na własnym TV. szeroki u¶miech Wtedy zwykle ogl±dam produkcje ze wszystkich konkurencji w kolejno¶ci od ostatniego do pierwszego miejsca. Emocje na pewno s± mniejsze (a wła¶ciwie zerowe), nie ma zaskoczeń i najelpsze produkcje już znam. Ale lubię taki porz±dek i wtedy dokładniej się wszystkiemu przygl±dam. Chociaż przyznam się, że przy dużej liczbie prac czasem niektóre (zwykle z ostatnich miejsc) przewijam, bo widzę, że nie wnios± nic do mojego życia.

A co do samego Revision to taka wersja online na pewno nie dorówna wersji tradycyjnej. Mimo wszystko trzeba oddać szacun organizatorom, że zawsze ogarniaj± to wręcz wzorowo. Wszystko działa idealnie, jest bardzo profesjonalne, bez niespodzianek. A mimo to klimat demoscenowy na pewno jest (w przeciwieństwie do np. Assembly). Trzymam kciuki żeby za rok odbyło się normalnie, bo pomimo tego, że pewnie nie pojadę, to wersję z publiczno¶ci± ogl±da się zdecydowanie lepiej.

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2021 20:41:08 przez MDW
[#3] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶
6500 ogl±daj±cych już na shader compo. Strach pomy¶leć ile osób będzie ogl±dało demo competition. Chyba pora przestać się tym interesować, bo robi się zbyt "mainstreamowo". Nigdy nie byłem za nadmiern± popularyzcj± demosceny, bo zupełnie nie o to w tym chodzi.
[#4] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@MDW, post #3

Z roku na rok wyniki kodowania szejderów w 15 min wygl±daj± coraz lepiej.
[#5] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@MDW, post #3

Meteoriksy, według mnie bardzo fajnie prowadzone i ciekawe 1500 osób (i my¶lałem wow - dobrze jest) a tu shadery wyskakuj±, 5k, 6k.. i ro¶nie.

Przyznam się, że w tamtym roku sobie zrobiłem ogl±danie Revision w wersji sofa ale przy otwartym kanale discorda ze znajomym, komentarze, uwagi i oczywi¶cie nie zabrakło tradycyjnych toastów w wersji online, i w tym roku też to działa, i jest magia
[#6] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶
Półfinałowy pojedynek między Flopine a Evvvvil był taaaaaaki! Dosłownie minutę przed końcem 25-minutowego pojedynku zaskakuj±ca zmiana faworyta. Dobrze, że ja nie muszę wskazać zwycięzcy, bo nie potrafiłbym. Dla mnie to jest remis (pomimo dwóch zupełnie innych prac). Zarz±dziłbym dogrywkę. Praca Evvvvil jakby bardziel losowa, a Flopine bardziej zaplanowana, przemy¶lana.
[#7] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@Skotos, post #5

Taaaak, wyobrażam sobie, że w odpowiednim kumatym towarzystwie jest znacznie lepiej niż przy takim zerkaniem od czasu do czasu w przerwach między durnymi codziennymi zajęciami.
[#8] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶
Pojawil sie polski akcent w Anim/Video Compo. Plexa/FCI fajna aminacje dal.
[#9] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@Phibrizzo, post #8

I Lamersi zaskoczyli :)
[#10] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@Phibrizzo, post #9

No, rewelka z trójmiasta.

No i to guru w końcówce.! IMO 1st place.

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2021 20:31:12 przez waldiamiga
[#11] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶
Zerwalo mi transmisje na 64K PC intach
[#12] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@Phibrizzo, post #11

Mnie też...
[#13] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@Phibrizzo, post #11

Wyglada, ze dostali bana na twitchu...
[#14] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@lef, post #13

No to poogladane. Ale lipa
[#15] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@Phibrizzo, post #14

No pouet.net pisz± - "Revision Channel got banned from twitch. Reason unknown yet"
[#16] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@waldiamiga, post #15

Niestety ten materiał jest już niedostępny, chyba że dysponujesz wehikułem czasu.


Co do Pana Diabła?
[#17] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@karolb, post #16

https://streaming.media.ccc.de/revision/revision
[#18] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶
No to pochwaliłem organizatorów i... się skopało.

@lef
Faktycznie można tak ogl±dać. Chociaż bez głupich komentarzy to już trochę inne do¶wiadczenie. szeroki u¶miech

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2021 22:06:54 przez MDW
[#19] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@MDW, post #18

No przeciez to nie organizatorzy (poniekad, nie chcialbym bronic twitcha, ale jak sie robi impreze z pokazywaniem nie swojego (zreszta zwojego tez) kontentu na twitchu to by trzeba bylo sprawdzic czy nie bedzie problemow i co mozna pokazac a co nie), tylko twitchowe algorytmy zapobiegajace demoralizacji mlodziezy.
[#20] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@MDW, post #18

No to jak, Panowie, będzie dzisiaj intro na miarę Gifta? ;)
[#21] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶
Chyba sie widzialem w wizualizacji do koncertu Wake. W tych slajdach zdjec z poprzenich party
Trzeba bedzie pozniej na YT poogladac (jesli bedzie wrzutka).


Ostatnia aktualizacja: 03.04.2021 22:35:07 przez Phibrizzo
[#22] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@Jazzcat, post #20

Jeżeli pytasz to czuję, że będzie. szeroki u¶miech
[#23] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@lef, post #19

Nooo w sumie masz rację. Jednak co swoje kanały to swoje. Nikomu nie trzeba się tłumaczyć, na (prawie) nic uważać. YouTube, Twitch i inne takie s± wygodne ale tylko do momentu problemów. Tak samo jest z cudzymi silnikami, bibliotekami... szeroki u¶miech
[#24] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@Phibrizzo, post #21

No i kot stwierdzil ze koncertu dalej nie bedzie :)
[#25] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@Jazzcat, post #20

Moze nastepnym razem :)
[#26] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@Phibrizzo, post #25

Epickie intro compo, nawet compofillera słabego nie było.
[#27] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@Phibrizzo, post #25

Hanibal jak zwykle nie zawiodl. Niezly obrazek w 4K Pic Exe (PC). Wspominam o tym bo to polski scenowiec.

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2021 16:09:40 przez Phibrizzo
[#28] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@Phibrizzo, post #27

Brawa dla Koyota :)
[#29] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@Phibrizzo, post #28

Musze przyznac ze w tym roku dema wypasik
[#30] Re: Revision 2021 startuje już dzi¶

@Phibrizzo, post #28

Martini Effect by Flex - IMO 1st.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane s± tzw. cookies (ciasteczka). Służ± ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jeste¶my zobowi±zani do poinformowania Cię o tym w wyraĽniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przegl±darki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem