Komentowana treść: Inviyya ukończona
[#1] Re: Inviyya ukończona
Kupione. Wygląda świetnie.
[#2] Re: Inviyya ukończona
Wygląda fajnie ale są tam jakieś inne bronie niż ta, podstawowa?
[#3] Re: Inviyya ukończona

@_arti, post #2

Na razie udało mi się tylko ogarnąć jeden power up na double shota. Ogólnie w pierwszym poziomie są dwa powerupy, ale trzeba dojść do bossa bez straty życia, co mi się jeszcze nie udało.

Na szybko porównałem sobie z Tinyus i różnice są spore. W Tinyus obiekty są mniejsze i więcej dzieje się na ekranie, jest też bardzo rozbudowany system powerupów. Inviyya za to zdecydowanie lepsza pod kątem oprawy. No i przede wszystkim obie gry lepsze niż Reshoot R w którym jest jedno życie...

btw: fajnie, że można tak sobie porównać kilka NOWYCH gier na Amigę i do tego kolejnych kilka podobnych się szykuje :D

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2021 00:52:54 przez twardy
[#4] Re: Inviyya ukończona
I cyk trainerek wjechał link
[#5] Re: Inviyya ukończona
Dostępne jest rozszerzenie gry o kolejny etap, jak również za kilka dni ma być dostępna wersja dla CD32.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem