Komentowana treść: Amiga Addict - numer #5
[#1] Re: Amiga Addict - numer #5
Czyżby próba powrotu do dodawania dyskietek? Interesująca, ale szkoda, że nie dodają realnej dyskietki. Nie wiem ile mają zamówień tego magazynu w formie fizycznej, ale nowe dyskietki DD da się kupić...
[#2] Re: Amiga Addict - numer #5

@pgru2, post #1

nielicznym się to już tylko udaje by zakupić sprawne dyskietki dd nowe
[#3] Re: Amiga Addict - numer #5

@juen, post #2

Tak sobie czasem myślę, jak dużym wyzwaniem w dzisiejszych czasach byłoby uruchomienie produkcji dyskietek 3,5 cała. Oczywiście na skalę międzynarodowej mody retro, czyli raczej taka większa manufaktura.
Zupełnie nie mam pojęcia czy w dzisiejszych czasach byłoby jakoś łatwiej niż kiedyś czy wręcz przeciwnie.

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2021 20:54:46 przez MDW
[#4] Re: Amiga Addict - numer #5

@MDW, post #3

marzenia :)
[#5] Re: Amiga Addict - numer #5

@juen, post #4

Proponuję założyć zbiórkę na Kickstarterze
[#6] Re: Amiga Addict - numer #5

@recedent, post #5

Jeśli chodzi o dyskietki, to jak by ktoś obrotny, a zarazem uczciwy miał możliwość zakupić 50 dyskietek DD w tej firmie i odsprzedać Amigowcom po kilka dyskietek, to byłoby fajnie: https://www.floppydisk.com/copy-of-10-disks-for-usd10 Koszt wysyłki z USA do Polski jest głównym hamulcowym.

--
Co do pisma, to mnie zainteresował Teijo Kinnunen oraz OctaMED, bo lubię ten program. Z kolei w UFO: Enemy Unknown nigdy nie miałem okazji zagrać.
[#7] Re: Amiga Addict - numer #5

@recedent, post #5

Może wystarczy w ZUSie popytać
.
[#8] Re: Amiga Addict - numer #5
Prenumeruję to pismo.Brakuje mi tych dyskietok, racjaek.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem