Komentowana treść: Udostępniono kod źródłowy BGUI
[#1] Re: Udostępniono kod źródłowy BGUI
Cieszy uwolnienie kodu. Jakiś czas temu ktoś tutaj na ppa zapowiadał stworzenie nowej biblioteki GUI, ale od jakiegoś czasu cisza w temacie. A być może szkoda - kto wie może własnie potrzebujemy do prawdziwego rozwoju trochę 'nowej krwi'. Mimo wszystko wydaje się że standardem w tym temacie pozostanie MUI.
1
[#2] Re: Udostępniono kod źródłowy BGUI

@pisklak, post #1

ale chyba bgui bylo od zawsze w arosie czy morphosie wiec uwolnienie kodu bylo dawno temu
[#3] Re: Udostępniono kod źródłowy BGUI

@michal_zukowski, post #2

Tak szczerze to nie mam pojęcia jak to jest z Arosem czy MOSem i BGUI ale jak w newsie jest że dopiero teraz kod można sobie obejrzeć bo leży na publicznie dostępnym serwerze, to przyjmuję założenie że dopiero teraz jest on naprawdę free
Wiem że w AROSie jest ZUNE (klon MUI) a w MOSie to jest prawilne MUI od zawsze. Aż tak obeznany w tym jakie jeszcze inne biblioteki tam siedzą to nie jestem - przyznaje bijąc się w piersi.



Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 17:25:39 przez pisklak
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem