Komentowana treść: Xenium Demoparty 2021
[#1] Re: Xenium Demoparty 2021
No Fajsko!
Kto jedzie z Warszawy?
[#2] Re: Xenium Demoparty 2021
- dowód zakończonego cyklu szczepień na COVID-19 lub dowód statusu ozdrowieńca

Troche lipa. Nie mam ani jednego, ani drugiego i nie wiem czy bede mial
2
[#3] Re: Xenium Demoparty 2021

@Phibrizzo, post #2

Do 27-29 sierpnia zdążysz skończyć cykl. Chyba że nie masz ochoty, to zostaje zarazić się i wyzdrowieć.
1
[#4] Re: Xenium Demoparty 2021

@recedent, post #3

Chyba że zarazisz się bezobjawowo... W stosunkowo najciekawszej sytuacji są ci, co dostali fałszywie pozytywny wynik testu. Ale zostawmy politykę.

Pozostaje mi tylko żałować, że nie wybrałem się na Decruncha w zeszłym roku.
3
[#5] Re: Xenium Demoparty 2021

@Phibrizzo, post #2

Niestety, też się nie wybieram, ze względu na segregację sanitarną.
5
[#6] Re: Xenium Demoparty 2021

@recedent, post #3

Ja się wczoraj zaszczepiłem, tylko skiż tego party, druga dawka 5 lipca i problem z głowy :)
[#7] Re: Xenium Demoparty 2021

@Jazzcat, post #4

Raczej nie ma możliwości uzyskania fałszywie pozytywnego testu, jeśli to pcr to znaczy że w wymazie jest ten wirus albo jego fragment wiec albo masz albo miałeś wirusa.
[#8] Re: Xenium Demoparty 2021
Na Facebooku padło pytanie, które rozbawiło mnie do łez. Zapytano czy podczas rejestracji na Xenium trzeba wpisywać tradycyjne „xywa/grupa” czy może „xywa/szczepionka”? szeroki uśmiech
Trudno o lepszy komentarz do tego całego cyrku w którym braliśmy udział w 2020/2021.
9
[#9] Re: Xenium Demoparty 2021

@KaczusNG, post #5

Frekwencja z pewnością będzie mniejsza. Od ponad roku jest spotęgowana akcja robienia z ludzi jeszcze większych baranów. Nauka i zdrowy rozsądek poszły już totalnie w odstawkę. C19 to już niemal ideologia.

Czy zaszczepiony, czy ma przeciwciała - nadal może zarażać. Fakty naukowe znane od dekad i dalej aktualne dla tych wstrzykiwanych produktów.

Jak ktoś się boi, to niech siedzi w domu, zamuruje okna itp. Generalnie każdy dorosły odpowiada sam za siebie. A tak, to jest kolejny sposób na dzielenie, skłócanie społeczeństwa.
6
[#10] Re: Xenium Demoparty 2021

@amikoksu, post #9

Niezależnie od wszystkich wirusów zebranie na polskim party 250 osób w czasach internetu jest prawie niewykonalne. To nie czasy Intel Outside 2 gdzie, po tym jak ogłosili, że weszła 1000. osoba, zerknąłem na zewnątrz i nadal stała całkiem spora kolejka ludzi chcących kupić bilet i wejść na party place. szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2021 14:36:45 przez MDW
3
[#11] Re: Xenium Demoparty 2021

@MDW, post #10

W tym momencie to ludzie już robili kursy do sklepu przez okno w manga roomie i chodzili podroczyć się z kolegami, którzy jeszcze stali w kolejce
[#12] Re: Xenium Demoparty 2021

@nogorg, post #11

Hehehe. Tak sobie myślę czy nie dało się zorganizować np. czterech kas? Przecież tam po bilet stało się kilka godzin. To był wręcz absurd. Ludzie byli w większości po nieprzespanej nocy w pociągu i trafiali do trwającej kilka godzin kolejki ustawionej na chodniku przed Stodołą. Sama imprezja była świetna ale to wpuszczanie było straszne. Chociaż ja byłem tak podjarany pierwszym swoim party, że nawet nie pamiętam ile stałem i żeby mi to jakoś bardzo przeszkadzało. szeroki uśmiech
1
[#13] Re: Xenium Demoparty 2021

@amikoksu, post #9

Czy zaszczepiony, czy ma przeciwciała - nadal może zarażać.

Jakieś badania naukowe masz na potwierdzenie tej tezy? Czy tylko powtarzasz to co mówią z mediach?
[#14] Re: Xenium Demoparty 2021

@MDW, post #8

MDW jak zmam naszą Scenę to w rubryce "producent szczepionki" będzie albo SputnikV albo jakaś używka rozweselająco-wyskokowa.
[#15] Re: Xenium Demoparty 2021

@michal_zukowski, post #13

Badania są - jeśli chodzi o to kto zaraza. W większości to osoby z objawami, w zasadzie osoby bez objawów nie zarażają. Osoba zaszczepiona tak jak i niezaszczepiona może się zarazić i mieć objawy - wiec tak samo może zarażać.
5
[#16] Re: Xenium Demoparty 2021
Amikoksu to chyba ukryta wywrotowa opcja Atari (może Amiwęgiel powinno być). Pierdalnął tezę o koronie w wątku o scenie i zadowolony.
Fajnie, że zaczyna wszystko odżywać i będą zloty. Obyśmy byli zdrowi i znów nas nie zamknęli w domach.
Czekam z niecierpliwoscią na raport i ciekawą muzę.
[#17] Re: Xenium Demoparty 2021
WZYWAM DO BOJKOTU XENIUM 2021 !!!!

Apartheid sanitarny jest wbrew Konstytucji RP, Kodeksowi Norymberskiemu, wielu dokumentom chroniącym Prawa Człowieka - ale też wbrew rozsądkowi, aktualnej wiedzy medycznej i zwykłej ludzkiej przyzwoitości.

Na znak protestu oficjalnie zrezygnowałem z 3-go miejsca za grafikę, które zdobyłem na Xenium 2019.
(Mixed Graphics Competition at Xenium 2019 : #3).

Figurka nagrody powędrowała do kontenera na plastikowe śmieci, zrobiłem z nią to samo co orgowie zrobili ze swoimi byłymi kolegami-scenowcami.... dokonałem segregacji.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Wysłałem do orgów Xenium maila 10 VI, nie dostałem odpowiedzi:


Witam,

Szanowni Organizatorzy,

Chciałbym Wam uświadomić, że segregacja sanitarna jest w świetle polskiego prawa zabroniona. Wzywam zatem Organizatorów do usunięcia warunku wstępu:

"dowód zakończonego cyklu szczepień na COVID-19 lub dowód statusu ozdrowieńca,"
jako niezbędnego do uczestnictwa w imprezie.

Pozdrawiam

Adrzej Krawczyk
GED
(ex QUARTET / SAMAR / ONSLAUGHT member - grafik)
6
[#18] Re: Xenium Demoparty 2021

@GED, post #17

Następny nawiedzony. Chcesz to jedziesz, nie to nie, ale nie stawiaj organizatorom poronionych warunków. Nie chcesz się szczepić ok. Weź też notarialnie poświadczenie, że mają cię do szpitala nie przyjmować jak zachorujesz na covid. Jak czytam takie odezwy to jestem pewien, że covid już zaatakował i to efekt uboczny przejścia. Proponuję poczytać o aferze, że na Malcie w Poznaniu osobne wejście dla zaszczepionych, których się nie wlicza do mogących tam przebywać, dzięki czemu łapią finansowy oddech i nie zbańczą. Niby chcieliśmy otwarcia, a jak nie zmuszają nas do szczepienia i zrobią przy okazji coś dla zaszczepionych i właścicieli to oskarżenia o rasizm. Ludzie idźcie leczyć się na nogi, bo na głowę to już za późno. Może zacznij mi grozić pozbawieniem życia, bo się zaszczepiłem. Ja pierdziu, mam dość.
3
[#19] Re: Xenium Demoparty 2021

@KM_Ender, post #18

Chcesz to się szczep, twoja sprawa - nic mi do tego.
Ale czemu nie mogę z Tobą uczestniczyć w party?

A wiesz czym się szczepiłeś? A ulotkę producenta czytałeś?

Segregacja sanitarna to przestępstwo konstytucyjne zwane dyskryminacją.
6
[#20] Re: Xenium Demoparty 2021

@GED, post #19

Xenium Demoparty odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia 2021. Czy to nie jest konstytucyjna dyskryminacja tych, którzy w tym terminie pojawić się nie chcą? Domagam się, żeby Xenium Demoparty odbyło się 30 sierpnia, a dopóki moje żądanie nie zostanie spełnione - w geście protestu będę dziś chodził po domu bez koszulki.
3
[#21] Re: Xenium Demoparty 2021

@karolb, post #6

A wiesz czym się szczepiłeś? A ulotkę producenta czytałeś zanim wprowadziłeś do organizmu preparat?
3
[#22] Re: Xenium Demoparty 2021

@GED, post #17

No bez przesady.
Podejrzewam ze ten zapis nie jest wymyslem Organizatorow tylko wlasciciela lokalu gdzie sie to odbedzie.
A za pewne ten nie chcial by najazdu Sanepidu co moglo by sie skonczyc kara finansowa czy zamknieciel lokalu.
Jako ze nie posiadam stosownego piapierka w tym roku raczej sie nie pojawie. Nie bede robil Orgom pod gorke.
2
[#23] Re: Xenium Demoparty 2021

@GED, post #21

Przeczytam "jak będę chciał i ochotę miał", a teraz antyszczepionkowiec wybaczy, ale w trosce o swoje własne zdrowie psychiczne, dodam go do blokowanych... ban

edit----

Użytkownik GED ma konto od dwóch dni, to chyba tłumaczy wszystko...

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2021 14:24:27 przez karolb
1
[#24] Re: Xenium Demoparty 2021
"Przeczytam "jak będę chciał i ochotę miał", a teraz antyszczepionkowiec wybaczy, ale w trosce o swoje własne zdrowie psychiczne, dodam go do blokowanych... ban

edit----

Użytkownik GED ma konto od dwóch dni, to chyba tłumaczy wszystko...

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2021 14:24:27 przez karolb"

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Czyli każdy, kto sprawdza co mu wstrzykują w żyły jest antyszczepionkowcem.
Żelazna logika.
4
[#25] Re: Xenium Demoparty 2021

@Phibrizzo, post #22

Miejsce w którym odbędzie sie party to restauracja "Drzwi zwane koniem". Właścicielem lokalu i budynku jest Spółdzielnia Socjalna Honolulu. Zarówno lokal jak i Spółdzielnia mają jako flagowe w swojej działalności poszanowanie praw człowieka, wspieranie osób niepełnosprawnych i LGBT.

Rozmawiałem telefonicznie z panem prezesem tejże spółdzielni - panem Przemysławem Sołtysikiem. Poinformowałem go, że organizatorzy Xenium na swojej oficjalnej stronie w warunkach uczestnictwa dokonali nielegalnej dyskryminacji osób niezaszczepionych, wbrew powszechnej medycznej wiedzy, że szczepienia i testy PCR nie są gwarancją bezpieczeństwa dla nikogo, a wręcz mogą dawać niebezpieczne i złudne, fałszywe poczucie bezpieczeństwa.

Zapytałem pana prezesa o to czy jest świadomy tego problemu i jaki jest stosunek władz Spółdzielni do faktu nielegalnej dyskryminacji i segregacji ludzi na lepszych i gorszych, zaszczepionych i niezaszczepionych i czy akceptuje ten fakt, w świetle ważnej okoliczności jak bardzo "Drzwi zwane koniem" złączyły się w ogólnej świadomości z Xenium i jak bardzo dyskryminacja ludzi występująca na Xenium przełoży się wizerunkowo na "walczącą z dyskryminacją" restaurację i Spółdzielnię Honolulu.

Pan Prezes akceptuje ten stan, ponadto jest Współorganizatorem Xenium.

Segregacja sanitarna nie jest nakazana prawem, jest wręcz przeciwnie - jest NIELEGALNA.
Sanepid nie ma prawa jej narzucać. Dotychczasowe mandaty Sanepidu w związku z nielegalnymi obostrzeniami również są masowo anulowane przez sądy.

Nielegalne jest także na wejściu na imprezę sprawdzanie certyfikatów szczepień. To jest poufna wiedza medyczna na temat obywatela i dane wrażliwe. Jedynie specjalnie uprawnione służby lub urzędnicy mają do tego prawo. Tak więc gratuluję odwagi bramkarzowi na Xenium: jedno pytanie o szczepienie = jedno przestępstwo.
6
[#26] Re: Xenium Demoparty 2021

@GED, post #25

1. Nie podoba się, nie przyjeżdżaj.

Ale jeśli to dla Ciebie za mało, to:

2. Jeśli nie będzie wymogu szczepienia, to party zwyczajnie nie będzie mogło się odbyć. Takie mamy prawo.

To nie jest widzimisię organizatorów, tylko wymóg który muszą spełnić aby impreza mogła się odbyć.

Tymczasem.... Użytkownik GED otrzymuje warna za próbę wywołania flejma i dyskusję nie na temat.

Zupełnie już od siebie dodam jeszcze, że za wywody na tematy polityczno-światopoglądowo-foliarskie.
9
[#27] Re: Xenium Demoparty 2021

@alt_, post #26

"Jeśli nie będzie wymogu szczepienia, to party zwyczajnie nie będzie mogło się odbyć. Takie mamy prawo."

.... w Krainie OZ być może... w Polsce brak podstawy prawnej do segregacji sanitarnej.
7
[#28] Re: Xenium Demoparty 2021

@amikoksu, post #9

Nauka i zdrowy rozsądek poszły już totalnie w odstawkę



Mądrze gadasz, stary. Admin właśnie nazwał mnie foliarzem za to, że czytam ulotkę zanim wezmę lekarstwo i wymagam przestrzegania polskiego prawa od organizatorów publicznej imprezy.
7
[#29] Re: Xenium Demoparty 2021

@GED, post #28

A tymczasem za olewanie regulaminu PPA, trolling i próbę wywołania flejma kolega GED otrzymuje 2 tygodnie urlopu.
8
[#30] Re: Xenium Demoparty 2021

@GED, post #28

Mądrze gadasz, stary. Admin właśnie nazwał mnie foliarzem za to, że czytam ulotkę zanim wezmę lekarstwo i wymagam przestrzegania polskiego prawa od organizatorów publicznej imprezy.


Masz rację kolego w 100% brawo!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem