Komentowana treść: Cybersphere - nowa gra w wakacje
[#1] Re: Cybersphere - nowa gra w wakacje
Może wydadzą na OS 3.1
[#2] Re: Cybersphere - nowa gra w wakacje
Moje oczy...
1
[#3] Re: Cybersphere - nowa gra w wakacje
Hollywood w praktyce szeroki uśmiech
[#4] Re: Cybersphere - nowa gra w wakacje

@pong777, post #3

Nie "Hollywood" tylko taki ma gust autor gry. Zagraj sobie w "The Secret of Middle City":

[#5] Re: Cybersphere - nowa gra w wakacje
To jest jakiś kiepski żart.
1
[#6] Re: Cybersphere - nowa gra w wakacje
Rozpoczęło się zbieranie zamówień w przedsprzedaży. Koszt 25 euro.
[#7] Re: Cybersphere - nowa gra w wakacje

@mailman, post #6

Grę można zakupić.
[#8] Re: Cybersphere - nowa gra w wakacje

@mailman, post #7

pod koniec lat 90'ych na Amige pojawila sie gra o nazwie "Myst".
Mimo, ze byla spozniona o kilka lat w stosunku do podobnych gier na PC, to jednak prezentowala niezly poziom graficzny i ponoc przyzwoity gameplay na nieco rozbudowanej A1200.
No wiec tak sie zastanawiam, kto zagra w takie Cybersphere ktore wyglada jak stuletni prototyp Mysta...

dzis kiedy przecietna scena w Blenderze renderuje sie doslownie w sekundach a sklepy z obiektami 3d pekaja w szwach, ktos robi Amigowa komercyjna gre, ktora wyglada jak PC'towe renedery sprzed 30 lat... ja po prostu kompletnie takiego toku rozumowania nie ogarniam
[#9] Re: Cybersphere - nowa gra w wakacje

@selur, post #8

Może ktoś nie zna blendera, a miał ciśnienie żeby grę zrobić i wydać. No i zrobił i wydał.

Z innej beczki to jak pojawił się Minecraft, to też nie rozumiałem jak taka kiepska graficznie gra może kogoś interesować. Grywalność wygrała.
[#10] Re: Cybersphere - nowa gra w wakacje

@selur, post #8

Mi to wygląda na grafikę wydzierganą w voxelach. Ludzie takie miasta klepią w MagicaVoxelu na ten przykład:



Wystarczy zakupić taki model i masz grafikę na potrzeby całej gry (bo sobie poustawiasz kamerę gdzie chcesz i szlus). Wychodzi szybciej niż jeżdżenie po świecie z aparatem i szukanie plenerów na "Alfabet Śmierci". I dużo szybciej niż próbowanie narysowania lokacji samemu.

Tak czy siak - przygodówka to przede wszystkim dobra, wciągająca fabuła.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem