Komentowana treść: Turbo Tomato Deluxe
[#1] Re: Turbo Tomato Deluxe
graficznie tragedia
[#2] Re: Turbo Tomato Deluxe
Filmik promujący Turbo Tomato nijak nie pokazuje o co w niej chodzi, o mechanice gry dowiaduję się z niego nic. Mało zachęcające jak dla mnie, poza tym nie jestem zbieraczem pudełek... Czytałem, że kiedyś tam ma być wersja elektroniczna. Z drugiej strony mam dziwne wrażenie, że teraz o to w tym biznesie chodzi – sprzedawać ładne pudełka do postawienia na półce i koniecznie musi być magnes na lodówkę. A sama gra jest już mało ważna, byleby tylko chodziła na nieśmiertelnej pięćsetce z jednym mega.
3
[#3] Re: Turbo Tomato Deluxe

@Krashan, post #2

Może warto w takiej sytuacji nabyć grę - zawiera kolorową książeczkę z instrukcją - z której na pewno dowiesz się o zasadach gry.

Ludzie dziś zapominają o takich rzeczach jak instrukcja. Sam posiadam np. instrukcję do Worms DC, Lemmings 3 i nie mam problemu z rozgrywką.
[#4] Re: Turbo Tomato Deluxe

@Hexmage960, post #3

Chodzi o demo gry (stara wersja, takie lubię) lub chociaż film z rozgrywki (nowy trend, nie lubię ) żeby zobaczyć czy opisana rozgrywka naprawdę jest, bo grafika ze screenów powalająca nie jest.
[#5] Re: Turbo Tomato Deluxe

@michal_zukowski, post #1

Wierzyc się nie chce, ze Psygnosis mogło mieć coś wspólnego z ta produkcją
[#6] Re: Turbo Tomato Deluxe

@Krashan, post #2

Też to zauważyłem, filmik na yt zrobiony tak żeby zachwycić, a nie żeby pokazać jak to naprawdę wygląda.

Wersja nie deluxe, wygląda tak:




edit----
Może to "deluxe" oznacza tylko te dodatki?

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2021 22:36:53 przez karolb
[#7] Re: Turbo Tomato Deluxe

@Hexmage960, post #3

Może warto w takiej sytuacji nabyć grę
Jeżeli kogoś stać na wydanie 150 zł w ciemno, pewnie, może nabyć. Nie jestem zbieraczem pudełek, więc jeżeli już kupuję grę, to po to, żeby w nią zagrać. Producenci gier na PC (nawet niskobudżetowych) potrafią jakoś pokazać potencjalnym nabywcom o co w grze chodzi. Ba, potrafią to również twórcy gier na Amigę. No ale nie wszyscy.
[#8] Re: Turbo Tomato Deluxe

@karolb, post #6

jakichś oszałamiających różnic od wersji demo z przed 25 lat nie widzę

trochę więcej szczegółów, no i grafiki w menu i przed samą rozgrywką dużo lepsze.
[#9] Re: Turbo Tomato Deluxe

@karolb, post #6

Wersja nie deluxe, wygląda tak:
Dzięki za podsunięcie filmu, upewnił mnie, że to nie jest gra dla mnie.
[#10] Re: Turbo Tomato Deluxe

@Krashan, post #2

koniecznie musi być magnes na lodówkę

szeroki uśmiech
Odnoszę takie samo wrażenie i dokładnie tak samo uważam. Te wszystkie fizyczne elementy podnoszą cenę gry 2-3 razy, a zupełnie to nie zwiększa atrakcyjności samej gry.
[#11] Re: Turbo Tomato Deluxe

@Aniol, post #5

gdzie Ty to niby wychwyciłeś ?
[#12] Re: Turbo Tomato Deluxe

@karolb, post #6

Jakie wymagania, taki Tower 57
1
[#13] Re: Turbo Tomato Deluxe
I znowu będzie że Polacy narzekają i mają negatywne nastawienie ziejąc pesymizmem...
Ja stwierdzę politycznie poprawnie że to gra nie w moim guście. Osobiście wolę klasyczną grę Butasan / Psycho Pig UXB, na której delikatnie rzecz ujmując autor Turbo Tomato (Deluxe) się wzorował.



Ja natomiast jestem ciekaw jakie miejsce ta gra zajmie w ankiecie na najlepszą grę tego roku.
[#14] Re: Turbo Tomato Deluxe

@Solo Kazuki, post #13

I znowu będzie że Polacy narzekają i mają negatywne nastawienie ziejąc pesymizmem...

No tak: to vs zachodnia polityczna poprawność komplementowania wszystkiego tylko dlatego, że się ukazało
To chyba wolę szczerość

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2021 13:11:48 przez Jacques
[#15] Re: Turbo Tomato Deluxe

@slawekwozniak, post #11

Niby z newsa można się dowiedzieć, gdyby go przeczytał.
1
[#16] Re: Turbo Tomato Deluxe

@Aniol, post #15

czytałem ale tam było tylko, że miał wydawać...w sumie wydali też coś takiego jak Cliffhanger :) ważne, że tej gry nie robił nikt z ekipy Psygnosis.
[#17] Re: Turbo Tomato Deluxe

@slawekwozniak, post #16

Przedstawiam świeży gameplay z edycji cyfrowej gry "TurboTomato":
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem