Komentowana treść: Wayfarer 2.4
[#1] Re: Wayfarer 2.4
Skoro nikt nic nie komentuje to ja wymienię jakie mam problemy z Wayfarer 2.4:
zastanawiam się...
dajcie mi jeszcze chwilę...
jeszcze minutka, na pewno coś sobie przypomnę...
jeszcze 2 minutki...
hmmm...
poddaję się. Nie potrafię wymienić żadnego. szeroki uśmiech Niektórzy pewnie stwierdzą, że mam niewielkie wymagania, nie chodzę po dziwnych przeładowanych stronach, ale mi się ten Wayfarer na serio bardzo fajnie się sprawdza. I to nawet na moim 1GB RAM (Deez, ani słowa o moim RAMie;)).

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2021 22:13:29 przez MDW
3
[#2] Re: Wayfarer 2.4

@MDW, post #1

Hehehe, jakbym śmiał o RAMie gadać 😀.
[#3] Re: Wayfarer 2.4
Coś mi się przypomniało. Orientuje się ktoś od czego zależy długość zamykania się Wayfarera? Odpala się szybko ale zamykanie czasem trwa i trwa. Po wywaleniu całego cache (ok. 600MB) to nie przyspieszyło.
Nie żeby to był jakiś problem, bo robię "Quit" i idę na inny ekran robić to co mam robić, a Wayfarer w tle się zamyka i za chwilę go nie ma. Ale ciekawy jestem czy da się to jakoś przyspieszyć.
1
[#4] Re: Wayfarer 2.4

@MDW, post #3

<nie znam sie, ale sie wypowiem>

Podejrzewam ze tu chodzi o pozamykanie jakis socketow sieciowych.
[#5] Re: Wayfarer 2.4

@Phibrizzo, post #4

Z ciekawości (choć nie jestem fanem tej strony) sprawdziłem redtube - film gra pięknie, z dźwiękiem (słychać wszystkie sztuczne wzdychania, i mlaskania). Natomiast ostatnio tu czytałem, że dźwięk jest ogólnie, to sprawdziłem stronę polskastacja.pl - nic nie słychać - konkretnie radio "Biesiada".
1
[#6] Re: Wayfarer 2.4

@lubmil, post #5

I taki drobiazg jeszcze... Właśnie napisałem to jackowi na IRC.
czemu w tym wayfarer://bookmarks nie ma szukajki?
Każda baza czegoś jest średnio użyteczna bez możliwości szukania. Najlepiej by było tak jak to widelec zrobił w opisach kwakwa, u góry pole do wprowadzania tekstu z gadżetem "następny"
A w opisie nowej wersji jest mowa o Historii... Gdzie tę Historię znajdę?

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2021 03:17:39 przez lubmil
[#7] Re: Wayfarer 2.4

@MDW, post #1

Mi tez sie coś przypomniało.Dlaczego strona ppa.pl a własciwie czcionki wyglądają jak pod WB 1.3.Mam wrazenie ,że poprzedne wersje wyswietlały fonty ładnie - tak jak na innych mainstreamowych przegladarkach.

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2021 11:06:58 przez Jupiler
[#8] Re: Wayfarer 2.4
Jak zwykle serdeczne podziękowania za nową wersje, są znaczące zmiany.

Jeśli chodzi o rzeczy bieżące w internecie, które pojawiły się stosunkowo niedawno, to zauważyłem że radio nowyswiat.online działa bardzo ładnie (muza gra, gui z przyciskami działają i ogólnie wszystko się wyświetla jak trzeba) natomiast "konkurencyjne" radio357.pl już nie działa - tzn strona i gui się oczywiście wyświetla, ale muza nie gra.
[#9] Re: Wayfarer 2.4
A jeśli chodzi o wideo to jest tylko lepiej; wczoraj obejrzałem kultową Szklaną pułapkę na naszym "rodzimym netflixie" czyli cda :) Pełny ekran, 720p i wszystko płynniutko :) To jest po prostu piękne, film też ;)
[#10] Re: Wayfarer 2.4
Już mamy wersję 2.5
7
[#11] Re: Wayfarer 2.4
Ogromne podzękowania należą się Jacy za ostatnie poprawki Wayfarer. U mnie sporo rzeczy, które w poprzedniej wersji nie działały, teraz po prostu działają OK
Natomiast przyłączam się do pytania MDW odnośnie długiego czasu zamykania się Wayfarera.
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem