Komentowana treść: WBDock 2.425
[#1] Re: WBDock 2.425
Na pewno przyda się do upiększenia blatu systemu :)
[#2] Re: WBDock 2.425

@tukinem, post #1

Jeżeli to jest dock do uruchamiania programów to nawet jest czymś więcej niż tylko zjadającą RAM ozdobą.

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2021 21:40:02 przez MDW
[#3] Re: WBDock 2.425

@MDW, post #2

bardzo fajne używam
[#4] Re: WBDock 2.425

@Dorian3d, post #3

Zainstalowałem, tzn skopiowałem do WBStartup. Ustawiłem sobie motyw MagicWB i skórkę z łagodnymi krawędziami. Wszystko ładnie pięknie. Zapisałem, zrobiłem restart i niby jest ale nie ma przezroczystości na rogach docka. Po każdym restarcie muszę wczytywać na nowo skórkę, żeby na zakolach rogów docka była tapeta a nie szare tło. Czy to wina RTG?
[#5] Re: WBDock 2.425

@tukinem, post #4

A jak osiągnąć takie ładne efekty ala macos, tzn. Połowiczne lub półprzezroczyste tło? Tylko 4 są tam do wyboru..
[#6] Re: WBDock 2.425

@mateusz_s, post #5

A czy program ma już taką funkcjonalność jak AmiDock z Workbencha 3.9, np, jak mam w docku ikonę notatnika i przeniosę kursorem jakiś dokument na tą ikonę notatnika to notatnik otworzy mi swoje okno z wczytanym tym dokumentem?
[#7] Re: WBDock 2.425

@mateusz_s, post #5

To jest jeden z tych czterech styli czyli FUNNY.
Tak to mniej więcej się prezentuje w działaniu bez karty gfx: WBDock
[#8] Re: WBDock 2.425

@mateusz_s, post #5

To jest alfa
[#9] Re: WBDock 2.425

@Dorian3d, post #8

To jest alfa

Jak cała dzisiejsza informatyka.
[#10] Re: WBDock 2.425

@AmiClassic, post #7

tak, ale właśnie nie wiem do końca jak się pozbyć tła w AGA albo zrobić półprzeźroczyste w RTG..
przyznam ze nie czytałam manuala :P w ToolTypach się to zmienia? bo w ustawieniach jest tylko wybór 4 styli i chyba tło do wczytania..
[#11] Re: WBDock 2.425

@mateusz_s, post #10

Tak, szczegóły ustawia się w ToolTypach WBDocka.
[#12] Re: WBDock 2.425

@AmiClassic, post #7

Mi też szfankuje ustawienie profilu FUNNY. Ale w tych wcześniejszych wersjach. Muszę wypróbować aktualną.pomysł
[#13] Re: WBDock 2.425

@Baru, post #12

Nie wiem co masz na myśli, ale jeśli chodzi o mój filmik to nic tam nie szwankuje, po prostu tam mam to ustawione
To jest tylko mała prezentacja jak to działa na Amidze bez karty gfx.
Nie zauważyłem aby poprzednie wersje w tej kwestii jakoś się różniły.

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2021 15:29:27 przez AmiClassic
[#14] Re: WBDock 2.425

@AmiClassic, post #13

Miałem na myśli to że akurat ten profil "FANNY" gryzie się z kilkoma moimi programami. I się wykrzacza moja Ami. Ale to mała niedogodność i da się przeżyć.szeroki uśmiech
[#15] Re: WBDock 2.425
Jest możliwość użycia brushy IFF/ILBM zamiast ikonek?
[#16] Re: WBDock 2.425

@tukinem, post #4

ikona wbdock2 -> informacja -> pozycja DELAY=20, zwiększaj wartość tak żeby skórka załadowała się w odpowiednim czasie.
[#17] Re: WBDock 2.425

@JakubH_, post #16

Pomogło DELAY=70
Widocznie WBDock musi się uruchomić dopiero po załadowaniu tapety. Teraz próbuję stworzyć własną skórkę do programu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem