Komentowana treść: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż
[#1] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż
znowu bedzie, ze selur marudzi ALE...
po jaka cholere mi KOMPAS, DWUDZIESTOSCIENNA KOSTKA i NALEPKI ?!?!?

Po co to przedrazanie i tak juz drogich gier na Amige ?
Czy kazda gra Amigowa jest teraz dedykowana Cebularzowi, ktory w pudelku z gra oczekuje jeszcze ami-skarpetek, siatki foliowej na zakupy z boing ballem i sandalow w kolorze teczy?

Dali by chociaz jakis Prostamol Uno w tym boxie, to jeszcze by czlowiek skorzystal a tak co ja mam z tym kompasem zrobic ? lazic po lesie ?
4
[#2] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@selur, post #1

Kompas już mam ale z logo V bym przygarnął.
Cena taka sobie. Choć lepsza byłaby 29,99 euro.
Ale marudzić nie ma co. szeroki uśmiech
[#3] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@selur, post #1

No ale możesz kupić bez tych wszystkich fidrygałków, za 15 jurków, więc w czym problem? Ba, możesz wcale nie kupić. Sam tak robię, gdy coś nie jest interesujące...
2
[#4] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@Krashan, post #3

OK

Szkoda, że nikt nie tworzy wersji pod karty graficzne przy okazji. Amigi miały przecież takie. No, ale takie ich prawo.

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2021 08:21:12 przez KM_Ender
[#5] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@selur, post #1

Dali by chociaz jakis Prostamol Uno w tym boxie, to jeszcze by czlowiek skorzystal a tak co ja mam z tym kompasem zrobic ? lazic po lesie ?

Dwanaście pestek z dyni codziennie jedz i przepłacać za prostamol nie będziesz musiał, tak rzeczą naukowcy, w którymś programie o zdrowiu jam to słyszał ok, racja A kompas się przydaje, toć przecie sezon na grzyby się zaczął
1
[#6] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@selur, post #1

Kostka Ci się przyda do planszówki (jeżeli grasz).
[#7] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@selur, post #1

Selur no marudzisz, nie chcesz nie kupujesz , bierzesz za to prostamol i wszyscy szczęśliwi. Prosta sprawa. Gra fajna , lekka i przyjemna, tyle mogę powiedzieć po ograniu dema.
[#8] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż
Pierwsza gra od dawna, która wygląda ładnie i trzyma stary, amigowy poziom. Mimo, że nie gustuje w RPG, to chyba kupię i zagram
3
[#9] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@_arti, post #8

Dlatego też zamówiłem, bo poziom wydania wygląda na wysoki.
[#10] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@flops, post #9

A jest po polskiemu?
[#11] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@_arti, post #8

Faktycznie wygląda bardzo ładnie. W takim stylu prawdziwych amigowych hitów sprzed lat.
[#12] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@JakubH_, post #7

Selur no marudzisz

Jak zawsze staro Panieństwo jest straszne
[#13] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@selur, post #1

Selur nie marudź, oni zawsze mają też digital download.
[#14] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż
Muzyka i grafika na bardzo solidnym poziomie, ale niestety czuć że to AMOS. Pykając w demko czułem się jakbym grał w kolejną n-tą część przeciętnego Black Dawn. Niezbyt przyjemna dla oka, przynajmniej u mnie, jest animacja ruchu i "skalowanie tekstur".

Na tym etapie przyrównywanie SoS do amigowej klasyki jak EoB czy BC jest mocno na wyrost.

PS. Przeglądam na YT gejmpleje z produkcji (2019 i 2020) i animacja ruchu wygląda inaczej (płynniej) niż u mnie na czterdziestce. ;/ Może być, że to demko jest tak stare i zapóźnione czy szukać rozwiązanie po mojej stronie (znowu jakieś kesze i inne takie)?

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2021 18:58:55 przez kempy
[#15] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@kempy, post #14

A tam gadasz że czuć że to Amos.
Muzyka i grafika na bardzo solidnym poziomie


A za chwilę ...

Niezbyt przyjemna dla oka, przynajmniej u mnie


Zaprzeczenie samego siebie w zaledwie jednym zdaniu.

Przepraszam ale odczepcie się od Amosa .... .
[#16] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@djpiotrs, post #15

Piotrs ale nie doczytales do konca.
Moze byc bardzo ladna grafika i muzyka w grze ale ślamazarny gameplay.
I tak wlasnie wygladaja w wiekszosci Amosowe gry, ja tu zadnej sprzecznosci w wywpowiedzi nie widze ok, racja
1
[#17] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@kempy, post #14

Ale że co? Przymula? Nie reaguje dobrze na mysz czy klawiaturę?
Ja nie spodziewam się tam płynnego przechodzenia między lokacjami, bo to nie jest coś w stylu „Legenda of Valour” tylko „Ishair” czy „Perihelion”.

Ja myślę, że tutaj AMOS powinien dać radę jeżeli jest to niegłupio napisane. Rysowanie Bobów (Blitter Object) tej wielkości powinno wyrobić. Tym bardziej, że to nie jest jakaś dynamiczna gra ze scrollem.
[#18] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@kempy, post #14

Animacja ruchu jest pewnie robiona opcja Zoom a to jedna z nawolniejszych komend w Amosie.
[#19] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@MDW, post #17

Cały czas odnoszę się do wersji demo.

@MDW

Tak, widać i czuć ogólną niemrawość (na 040!). Dla szybkiego porównania odpaliłem sobie Eye of the Beholder 1 i 2 oraz Black Crypt. Porównując z SoS to istne demony szybkości, szczególnie EoB'y. W SoS nie ma tego luzu podczas klasycznej w dungeon crawlerach walki "kołowej", wszystko dzieje się tak jakoś ślamazarnie. Albo przełączasz wajchę na ścianie po czym odpala się animacja otwierania drzwi. I musisz czekać na jej całkowite odtworzenie bo wcześniej nie możesz się ruszyć. Błahostka, a irytuje.

@djpiotrs

Jak pisał Selur, oddzielmy jakość grafiki od animacji/płynności/gejmpleju. SoS wygląda bardzo estetycznie, ale coś tam dla mnie za bardzo zgrzyta podczas rozgrywki.
[#20] Re: The Shadows of Sergoth - przedsprzedaż

@kempy, post #19

"I musisz czekać na jej całkowite odtworzenie bo wcześniej nie możesz się ruszyć"

bo tak wlasnie dziala Amos.
Jakbys chcial zrobci wszystko w tym samym czasie, to 68060 z 8 Mb ram ledwo by starczylo do takiej gry.
W Amosie albo "rybki albo akwarium"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem