Komentowana treść: ScummVM 2.5.0
[#1] Re: ScummVM 2.5.0
Pytanie czy w Lands of Lore w końcu działa prawidłowo opcja load...
[#2] Re: ScummVM 2.5.0
Ciekawi mnie poszerzenie listy obsługiwanych gier o RPG. Wydaje mi się też, że Crusader: No Remorse też nie był przygodówką, tylko strzelanką w izometrycznym świecie (zresztą dość "dużą" z tego co pamiętam).
[#3] Re: ScummVM 2.5.0

@recedent, post #2

Poszerzenie o gry RPG nastąpiło już dosyć dawno, tytułów już jest trochę.
Crusader: No Remorse zaiste jest bardziej strzelaniną niż przygodówką i to chyba jest nowość.
[#4] Re: ScummVM 2.5.0
Dodam że z OS4Depot można pobrać wersję dla AmigaOS 4.
[#5] Re: ScummVM 2.5.0

@MUFA-amigaone-pl, post #4

Dla AmigaOS 4, pod tym samym odnośnikiem dostępna jest wersja 2.5.1 z drobnymi usprawnieniami dedykowanymi dla tego systemu.
[#6] Re: ScummVM 2.5.0
Czy ktoś z posiadaczy wersji dla AmigaOS 4 lub/i MorphOS może sprawdzić jak działa obsługa gry "The Lost Files of Sherlock Holmes" na wersji 2.5.0? Oficjalna strona ScummVM twierdzi, że gra jest grywalna i do ukończenia, a tymczasem wersja dla Windows wiesza się już na samym początku podczas pierwszej próby skorzystania z laboratorium (gdy pobierze się próbkę substancji z pierwszej ofiary). Próbowałem wersji zarówno dyskietkowej MS-DOS, jak i reedycji dystrybuowanej wraz z drugą częścią tej gry, lecz obie zachowują się identycznie. Na forum ScummVM nie mam wejścia (czekam na akceptację administratora od ponad miesiąca).
[#7] Re: ScummVM 2.5.0

@mailman, post #6

A spróbuj na wersji 2.5.1, jak będzie lipa to zassam szpila i uruchomię na 2.6.0 WIP.
[#8] Re: ScummVM 2.5.0

@waldiamiga, post #7

No właśnie zauważyłem, że w dniu gdy pisałem posta wydano wersję 2.5.1 i na liście poprawek na pierwszym miejscu jest właśnie o tym wspomniane. Sprawdzę.

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2022 10:46:00 przez mailman
[#9] Re: ScummVM 2.5.0

@mailman, post #8

Sprawdzałem Sherlocka na 2.5.1 pod MorphOS, z tym szpilem jest coś nie tak bo dość szybko wystrzeliłem ScummVM w kosmos - polaziłem Watsonem po pokoju, trochę pogadałem z Sherlockiem i tyle.
[#10] Re: ScummVM 2.5.0

@waldiamiga, post #9

Mnie się udało go skończyć na 2.5.1, więc działa poprawnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem