Komentowana treść: Wayfarer 2.8
[#1] Re: Wayfarer 2.8
Naglr w 2.8 przestało mi działać kupowanie czegoś (do gier) z płatnością przez DotPay. Po prostu gadżet "kup teraz" (xy jak on tam się zwie) nie reagował na klik i nie wrzucał na stronę wybranego banku. Po rozmowie z jackiem na irc zaczęło działać. Poradził mi wyczyścić całe cache/ - ale nie tylko curl/ co robię dość często ale też zniknąć plik cookie.jar.db Pomogło i już bangla. Właśnie przed chwilą w 3 grach online kupowałem konto Premium. A poza tym dźwięk. Jestem zdziwiony, że w wielu miejscach gdzie wcześniej nie działał, teraz działa. Nawet jakieś debilne reklamy. ;> Z tym czyszczeniem cookies niezbyt eleganckie, bo tracimy auto-logowania w wielu miejscach. no ale pomaga.

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2021 22:14:14 przez lubmil
2
[#2] Re: Wayfarer 2.8

@lubmil, post #1

Jeszcze jedna sprawa... Proponując kiedyś opcję "zapisz jako" przy pobieraniu plików czyli nadanie zapisywanemu plikowi własnej nazwy miałem na myśli by w tym oknie startowym "Zapisz/Anuluj" móc tę nazwę ustalić. Są bowiem miejsca w necie gdzie jest tylko gadżet "Zapisz" na którym się menu po rmb nie pojawia. Choćby w moim banku Millenium przy pobieraniu potwierdzenia przelewu (domyślnie nadaje tu jakąś dziwną nazwę TK z numerkami). Inną taką stroną jest mp3.teledyski.info Najlepiej więc w tym oknie startowym do zapisu pole z nazwą zrobić edytowalne by można było z palca wpisać nazwę. Lub po prostu tu gadżet by wybieraczka plików się pojawiała.
[#3] Re: Wayfarer 2.8

@lubmil, post #2

jacek mi na priv na ircu odpowiedział na to - może komuś się też przyda:
*jaca* to jest opcja w ustawieniach...
>> ok
*jaca* bodajże Pobieranie > Okno wyboru pliku pojawi się po kliknięciu w plik odnośnik.
>> znajdę se
1
[#4] Re: Wayfarer 2.8

@lubmil, post #3

Przyda się. OK
[#5] Re: Wayfarer 2.8

@MDW, post #4

Nie bardzo wiem o jaki "po kliknięciu w plik odnośnik" chodzi...
Wdit: Już wiem o co... Teraz q onie startowym zapisu zamiast "Zapisz" jest "Zapisz jako"
Niech i tak będzie, choć gadżet "Zapisz" mógł zostać.

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2021 00:13:47 przez lubmil
[#6] Re: Wayfarer 2.8

@lubmil, post #5

Nie da się pobrać pliku z http://muzyka.teledyski.info/ Po lkiku w jakiś znaleziony i potem w Pobierz przechodzi do odtwarzania go - fakt że gra, co jest fajne. Ale chodzi o pobranie go a nie tylko posłuchanie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem