Komentarze do artykułu: Tales of Phantasia - SNES

[#1] Re: Tales of Phantasia - SNES
Z chęcią zapoznałbym się z recenzowanym tytułem jednak nigdzie w tekście nie znalazłem informacji na jakim konfigu i w jakiej, nazwijmy to "jakości" działa ten rpg.
[#2] Re: Tales of Phantasia - SNES

@szczupi26, post #1

Faktycznie taka informacja jest ważna, ale że to gra na SNESa to pewnie wymagania są takie jak emulator SNESa. Masz konfig, na którym pójdzie emulator SNESa, to myślę, że i ta gra pójdzie.
[#3] Re: Tales of Phantasia - SNES
Sprawa emulacji będzie opisana osobno. To by była już kolejna gra (wcześniej było Wild Arms) z powielaniem spraw nie związanych z samą grą.

Swoją drogą nie wiem co to ma do gier na emulatorze. Chyba typowe amigowe narzekanie z lenistwem w tle się tak przejawia. Malkontentom mogę stwierdzić "sprawdź sobie sam".
[#4] Re: Tales of Phantasia - SNES

@kzez1986, post #2

Dokładnie tak jak piszesz, praktycznie każdy emulator ma podane wymagania w readme. Ale nie było by to "po amigowemu" gdyby nie ponarzekać.
[#5] Re: Tales of Phantasia - SNES

@Solo Kazuki, post #4

Z natury nie jestem malkontentem/marudą ale zapoznając się z recką emulowanej gry wymagam aby testujący podał swoją konfigurację sprzętową.

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2021 20:34:36 przez szczupi26
[#6] Re: Tales of Phantasia - SNES

@szczupi26, post #5

Nie zauważyłem żeby ktokolwiek podawał swoją konfigurację przy opisie gry na emulator. A jest tych gier na PPA opisanych już trochę, proponuje zerknąć.
Jaką mam konfigurację wystarczy zerknąć na mój profil, więc wybacz ale tego nie skomentuje.

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2021 22:47:08 przez Solo Kazuki
[#7] Re: Tales of Phantasia - SNES

@Solo Kazuki, post #6

slabo...

ja tu widze tylko jedna osobe narzekajaca :(
[#8] Re: Tales of Phantasia - SNES

@juen, post #7

Znaczy co jest dokładniej słabo, jeżeli można znać więcej szczegółów?
Istotne w tak krótkim tekście o tak rozbudowanej grze może rzeczywiście coś umknąć, więc dlatego rad bym był, gdyby coś konkretnie przypomnieć. W grę grałem już jakiś czas temu, opis mi kisnął z danymi jeszcze z Pegasosa który mi padł. Dopiero kupno PowerMaca umożliwiło mi dostęp do tych danych i dokończenie tekstu. Teraz tylko właściwie pograłem trochę żeby dokończyć opis i zrobić zrzuty ekranu, więc coś mogło mi umknąć.
[#9] Re: Tales of Phantasia - SNES

@Solo Kazuki, post #8

Chyba juenowi chodziło o to, że poziom narzekania słaby, bo tylko jeden "narzekacz". Jednak wszystko parszywieje - kiedyś to pod recenzjami było przynajmniej pięciu narzekaczy, a teraz - marność...
2
[#10] Re: Tales of Phantasia - SNES

@szczupi26, post #1

Świetna, gra jeden z moich ulubionych jRPG , miałem okazje ograć tylko wersje n GBA ale bawiłem się świetnie, ogólnie wszystkie gry z serii Tales Of są warte polecenia. ( Moja ulubiona cześć to Tales of Symphonia z GCN)
[#11] Re: Tales of Phantasia - SNES

@Solo Kazuki, post #3

Ok, to tak bez narzekania, do emulacji Snesa 030/028 wystarczy, czy trzeba celowac wyżej?
[#12] Re: Tales of Phantasia - SNES

@Mir3k, post #11

Nie ważne sprawdziłem sobie, w necie piszą, że to raczej zabawa na mocniejsze konfigi.
[#13] Re: Tales of Phantasia - SNES

@Mir3k, post #11

Pomyliłeś chyba z NES. Do SNES do komfortowej zabawy potrzebne jest PowerPC.
[#14] Re: Tales of Phantasia - SNES

@Mir3k, post #12

Na mocnej 060 pograsz ale bez dźwięku, do komfortu niezbędne PPC ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem