Komentowana treść: HippoPlayer 2.48
[#1] Re: HippoPlayer 2.48
Super
[#2] Re: HippoPlayer 2.48

@ujejskiego, post #1

Super hipek zasysam 😎
[#3] Re: HippoPlayer 2.48
Impulse Trackera (*.it) dalej nie ma i tylko do tego muszę mieć oddzielny player.
[#4] Re: HippoPlayer 2.48
Bardzo milo ze strony fina ze rozwia nadal najlepszy player na Amige
2
[#5] Re: HippoPlayer 2.48

@HOŁDYS, post #4

A on nie jest Finem (obywatelem Finlandii)?
1
[#6] Re: HippoPlayer 2.48

@recedent, post #5

ok, racja RTFM! Ta ostania ikonka powinna wyglądać w ten sposób, że w łapce ma słownik ortograficzny (na okładce ó, rz).

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2021 17:47:36 przez KM_Ender
[#7] Re: HippoPlayer 2.48

@recedent, post #5

Fin czy Finka, na moich konfiguracjach się program sypie. Wersja z 2000 r działa i jej używam.
[#8] Re: HippoPlayer 2.48

@Risc, post #7

Fin czy Finka, na moich konfiguracjach się program sypie. Wersja z 2000 r działa i jej używam.

Warto takie rzeczy zgłaszać autorowi. Np. poprzez platformę GitHub
[#9] Re: HippoPlayer 2.48

@Risc, post #7

Mi na dzień dobry wyskoczył guru, co zmotywowało mnie żeby w końcu usunąć prefsy które i tak były uszkodzone. Po usunięciu i ustawieniu na nowo jest OK.
1
[#10] Re: HippoPlayer 2.48

@madman15, post #9

A mi coś takiego. Fajnie wygląda .Zgodnie z dzisiejszą applową modą

https://imageupload.io/i/6pVQelV8mp
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem