Komentowana treść: Amiga Forever 9 "R2"
[#1] Re: Amiga Forever 9 "R2"
kto ma wczesniejsza wersje niech zajrzy do skrzynki, w mailu mialem opcje na kupno pakietu liftefime na przyszle wersje dla ami i c64, ze znizka o 1/3
[#2] Re: Amiga Forever 9 "R2"

@Valwit, post #1

Poza lifetime można też kupić "normalny" upgrade do wersji 9. Za Amiga&C64 Forever bundle dałem dziś ~50 zł.
Wystarczy wejść przez Software Director-a żeby kupić ze zniżką.
1
[#3] Re: Amiga Forever 9 "R2"
Dobrze dowiedzieć się ,ze AF jest gotowe na wni11 .Przekonajcie się sami!OK
[#4] Re: Amiga Forever 9 "R2"
Muszę tu pochwalić Michaela C. Battilana z Cloanto.

Poprzednia wersja, którą kupiłem u nich nosiła numer 8.

Teraz niedawno napisali mi że właśnie wyszła ta najnowsza wersja 9 "R2". Ja tę wiadomość zignorowałem, gdyż nie miałem pieniędzy na zakup nowszej wersji, gdyż jestem osobą niepełnosprawną z głębokim niedosłuchem i mam problemy ze znalezieniem pracy.

Po kilku dniach przysłali mi przypomnienie że promocja się kończy. Ja im napisałem to co wyżej. I że może kupię kiedy indziej jak zdobędę jakieś fundusze.

I dostałem od Michaela C. Battilana bardzo miły prezent. Dostałem za darmo najnowszy Amiga Forever 9 Plus Edition z linkami i kluczem licencyjnym oraz tak samo do C64 Forever 9 Plus Edition.

Bardzo się ucieszyłem z tego powodu. Widać że są jeszcze porządni ludzie na tym świecie.szeroki uśmiech

Na koniec napisał:

"I miss the Pixel Heaven event in Poland, I hope that maybe next year I can make it again."
5
[#5] Re: Amiga Forever 9 "R2"

@gilban, post #4

Ładne z jego strony.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem