Komentowana treść: Ad Cosmos Ex Terra - kompilacja gier
[#1] Re: Ad Cosmos Ex Terra - kompilacja gier
Czy mógłby "ktoś" rozwinąć jak rozumieć "ukłon firmy w kierunku wsparcia"?
[#2] Re: Ad Cosmos Ex Terra - kompilacja gier

@adam_mierzwa, post #1

Są chętni na boxy, których już nie można kupić, gdyż wydawca zniknął...

... and that's why we decided to support the programmer by releasing a boxed version of all three games, as a 3-in-1 boxed set.
[#3] Re: Ad Cosmos Ex Terra - kompilacja gier

@mailman, post #2

Nie zniknął wydawca, tylko sprzedawca (i to nieaktualny, bo panowie rozstali się dużo wcześniej). Pod linkiem masz te same gry w ciągłej ofercie w boxach:

https://allegro.pl/uzytkownik/CDLabel-info


Po prostu nie wiedziałem o współpracy 'juena' z APC&TP.
[#4] Re: Ad Cosmos Ex Terra - kompilacja gier

@mailman, post #2

nie za bardzo rozumiem. tez mnie zdziwilo to stwierdzenie. zadna z tych wersji nie byla sprzedawana przez AZ nigdy. u AZ byl klasyczny lumberjack i pong4k - obie gry zostaly wycofane w tym samym momencie kiedy my (R3D) wycofalismy swoje z jego oferty. To bylo juz dawien dawno temu, jeszcze za czasow istnienia amiga.net.pl.

lumberjack i pong4k za zgoda autorow zostal przeniesiony na konto allegro - CDLabel i jest tam do kupienia juz od ponad roku :) - nie bylo to jakies problematyczne, bo i tak AZ zamawial je u mnie.. i zeby byla jasnosc - rozliczane jest to na biezaco ;)

--

uprzedzajac pytania - cdlabel nie ma zadnego zwiazku z wydaniem "Ad Cosmos Ex Terra", chociaz na pierwszy rzut oka wyglada jak nasze wydanie :)

mysle, ze bardziej potrzeba tu byla dotarcia do zagranicznych odbiorcow, tutaj allegro kuleje. ale juz planuje uruchomienie jakiegos malego sklepu dedykowanego dla zagranicy, aby ludzie wybierajacy oferte wydania u mnie gier mieli lepsza opcje dystrybucji


Ostatnia aktualizacja: 04.12.2021 12:15:21 przez juen
2
[#5] Re: Ad Cosmos Ex Terra - kompilacja gier

@juen, post #4

OK, mój błąd. Poprawiłem newsa. Rynek mały, a można się pogubić :)

Ale juen Ty u siebie nie masz tych konkretnych wersji.

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2021 12:17:26 przez mailman
1
[#6] Re: Ad Cosmos Ex Terra - kompilacja gier

@mailman, post #5

nie mam, tak napisalem powyzej, ze nikt nie mial :)
wiec zapewne warto po nie siegnac :)
1
[#7] Re: Ad Cosmos Ex Terra - kompilacja gier

@mailman, post #2

Dziękuję za zamieszczenie newsa na stronie głównej! OK
[#8] Re: Ad Cosmos Ex Terra - kompilacja gier

@Koyot1222, post #7

Warto też zauważyć, że Pong4b z tego pakietu to nie to samo co Pong4k, którego notabene polecam za świetną grafikę, możliwość gry 4 graczy na raz i genialna muzykę na CD32 OK
[#9] Re: Ad Cosmos Ex Terra - kompilacja gier

@juen, post #4

To w końcu gdzie można kupić "Ad Cosmos Ex Terra" w Polsce, bo pod linkiem na Allegro nie ma tego wydania :)
[#10] Re: Ad Cosmos Ex Terra - kompilacja gier

@slawekwozniak, post #9

nigdzie, jeszcze raz mowie, ze ja sie nie zajmuje ani produkcja ani dystrybucja tego nowego wydania.
najlepiej kupic u zrodla, widze ze cena przesylki nie jest wygorowana ( aczkolwiek pewnie przyjdzie do nas to poczta polska ;( )
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem