Komentarze do artykułu: Risky Woods

[#1] Re: Risky Woods
Grę nabyłem w latach '90 bezpośrednio po przeczytaniu krótkiej notatki na temat gry w magazynie Amiga. Nie pamiętam który to był numer, muszę sprawdzić. Pamiętam, że gra była strasznie trudna, oraz bardzo ładnie wykonana. Bodźcem do zakupu były właśnie ładne screeny w czasopiśmie. Pamiętam też, że była jedna rzecz która mnie w niej irytowała... Co to było - nie pamiętam, muszę zagrać, co nie długo właśnie uczynię.

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2022 01:41:09 przez Hubez
[#2] Re: Risky Woods
Nie wiem czym się kierowali autorzy gry, ale polecam przejrzeć domyślne nazwy w Hall of Fame (The Best Ranking):

Na miejscu 2: 486
Na miejscu 4: VGA

Hiszpański humor
2
[#3] Re: Risky Woods
Od czasów ośmiobitowców hiszpańskie gry miały opinię bardzo trudnych. Jak widać na przykładzie Risky Woods nie była to nieuzasadniona opinia.
[#4] Re: Risky Woods

@PopoCop, post #3

Nie miałem okazji zagrać w gry ośmiobitowe produkcji hiszpańskiej - jedyne co kojarzę i w co grałem to właśnie Risky Woods na Amigę 500.

Gra zapomniana, mało popularna - nie wiem czemu. Poznałem ją dzięki Magazynowi Amiga - 11/1994 - tam był jej opis.

Grę zapamiętałem jako bardzo ładnie wykonana, ogólnie ładną i zarazem trudną.

Podobają mi się te nietypowe jak na producentów gier imiona i nazwiska autorów: "Ricardo Puerto" ,"Raul Lopez" "Jose" "Victor".

Jakoś Hiszpanie średnio kojarzą mi się z rynkiem gier komputerowych.

Wywiad z autorami gry:
https://elpixeblogdepedja.com/2008/05/entrevista-ricardo-puerto-risky-woods.html

https://codetapper.com/amiga/interviews/ricardo-puerto/

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2022 21:59:42 przez Hubez

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2022 22:07:17 przez Hubez
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem