• Opis

Dzis dotarła. Cło z UK wyszło 300 PLN.

zamieścił: Risc

data: 2022.02.21 23:56

kategoria: Sprzęt / Risc

rozdzielczość: 4000x1800

odsłon: 111

komentarzy: 8

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Tokkata
Koszerna, ale nie taniej byłoby kupić zz9000 i zamówić AX do niej?
[#2] Re: Tokkata

@Ralpheeck, post #1

No to ładnie się wykosztowałeś... Ale jednak fajny klasyk do zbioru "sprzęt" dołączył... szeroki uśmiech
Tylko jedno pytanie - jeśli nie jesteś muzykiem, to na czym to wykorzystasz? Ale jeśli jesteś to w pełni Cię rozumiem. OK
[#3] Re: Tokkata

@Rafał A-3000, post #2

Kupiłem bo sprzedawali, nie szukałem jej. Będzie do słuchania modułów na HIP z A2k.
To moja druga karta audio do amigi, mam jeszcze AD516.
Mimo ze kupując AD516 tez myślałem poco mi, to już jestem przekonany do karty audio w Ami.
Będzie czas to może i ZZ kupię. choć liczę na audio z WARP1260 i może z WARP4060 jak będzie.
[#4] Re: Tokkata

@Risc, post #3

Swego czasu na mediatorze miałem TerraTec 512i ale nie przyszło mi do głowy słuchać na niej modułów. Chciałem chyba raczej odfajkować checkbox, że udało mi sie ją zainstalować i była w AHI, bo potem nie bardzo wiedziałem jak na nią przekierowywać strumień audio z Amigi. Może warto do niej wrócić na Prometeuszu AA3000+ Zmobilizowałeś mnie by wrócić do tematu. OK
[#5] Re: Tokkata

@Rafał A-3000, post #4

U mnie na mediatorze terratec fm801 nie bardzo działał z hip ale z amigaamp i songplayer już Ok. Tylko że tam już nie było opcji posłuchania modków.
[#6] Re: Tokkata

@Rafał A-3000, post #4

HiP i tak nie działa z AHI i kartami PCI.
[#7] Re: Tokkata

@_arti, post #6

Ale już na kartach zorro i ahi działa. Nawet z amihlonem działa.
1
[#8] Re: Tokkata

@_arti, post #6

Tak napisali twórcy HiPka? Więc się nie dowiem jaka jest różnica między kartą a Paulą dopóki nie będzie karty na Zorro? Może kiedyś na Sacp uda się to usłyszeć.
Póki co taski mixer fisiuje, bo wywala błąd braku biblioteki mixer.library podczas gdy ona w libs: jest, a Ahi się wiesza. Ech.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem