Komentowana treść: AmiParty 28 - obecny status
[#1] Re: AmiParty 28 - obecny status
Dobra decyzja.OK
2
[#2] Re: AmiParty 28 - obecny status
Kurcze to może byśmy coś wykręcili w Lublinie, oczywiście jak się uspokoi bo tak naprawdę to uchodźcy mogą i rok być u nas a sam Chełm może być przeładowany.
[#3] Re: AmiParty 28 - obecny status

@michal_zukowski, post #2

ja tak czekałem na to Amiparty i się szykowałem od 2 tygodni :) szykowałem A500 z 030 i msx omegę na pokaz
ale również sądzę że obecnie nie jest to czas na naszą imprezę, teraz trzeba pomagać rodzinom z Ukrainy
w Lublinie chcesz to planuj i organizuj, ja chętnie pomogę jak tylko będę mógł
[#4] Re: AmiParty 28 - obecny status

@michal_zukowski, post #2

Siły wyższe i jak najbardziej słuszna decyzja.
Jak znajdziesz sensowny lokal w Lublinie to wchodzę w to do współorganizacji.
2
[#5] Re: AmiParty 28 - obecny status

@michal_zukowski, post #2

Kurcze to może byśmy coś wykręcili w Lublinie, oczywiście jak się uspokoi bo tak naprawdę to uchodźcy mogą i rok być u nas a sam Chełm może być przeładowany.

Jestem za, ale tak jak piszesz, dopiero kiedy sytuacja się uspokoi. Narazie trzeba zewrzeć szyki żeby skutecznie pomóc naszym sąsiadom. Jakby coś to od wczoraj PCK organizuje zbiórkę darów rzeczowych (żywność długoterminowa, kosmetyki, środki opatrunkowe).
5
[#6] Re: AmiParty 28 - obecny status
Bardzo dobra decyzja.
4
[#7] Re: AmiParty 28 - obecny status
Wielka szkoda, że się ne zobaczymy, ale na tą chwilę jedyna słuszna decyzja ok, racja
2
[#8] Re: AmiParty 28 - obecny status
A ja wczoraj wylądowałem w Chełmie. Muszę powiedzieć że organizacja pomocy na Dworcu PKP jest tak samo dobra jak organizacja AmiParty ;)

A na serio, poczekajmy aż się sytuacja unormuje i spotkamy się wtedy wszyscy :)
3
[#9] Re: AmiParty 28 - obecny status

@KM_Ender, post #1

Witam.
A może by zrobić party virtualne?
Pozdrawiam.
[#10] Re: AmiParty 28 - obecny status
Jakieś newsy? Mam specjalną wersję Jump! na Amiparty i nie mogę się doczekać.
3
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem