Komentarze do artykułu: Odyssey

[#1] Re: Odyssey
Recenzja ciekawa, chociaż ma kilka dziwnych sformułowań i brakuje typowej tabelki na końcu z ocenami grafiki, dźwięku i ogólną.
[#2] Re: Odyssey
Opis gry jest także w Amiga Computer Studio 1997/02 na stronie 18 gdzie pisze że gry nie idzie zainstalować na twardym dysku, trzeba mieć osobną sformatowaną dyskietkę na sześć zapisów stanu gry. Na stronie 30 jest kilka porad podanych przez Barona Jacka.

W kolejnym numerze 1997/03 na stronie 20 jest solucja tej gry.
[#3] Re: Odyssey
Pamietam Odyssy z polowy lat 90tych i zawsze bardzo mi sie podobala. Niestety nie byla zbyt oczywista i wspominam ja jak ciagle chodzenie i bladzenie po najrozniejszych zakamarkach kazdej z wysp. Ogolnie przez zdecydowana wiekszosc gry nie bylo wiadomo co zrobic. Mimo wszystko oprawa graficzna wiele wynagradzala i chetnie ja sobie odpalalem... ale nigdy nie udalo mi sie jej ukonczyc. Mi osobiscie brakowalo muzyki w trakcie gry. Te ambientowe dzwieki jednak do mnie nie przemawialy az tak bardzo jak do autora recenzji - wolalbym miec wybor pomiedzy muzyka a dzwiekami. Mimo wszystko gierka na duzy plus... moze warto by do niej wrocic?

Jakby ktos szukal strony gdzie mozna kupic Odyssey (bo nie tak latwo ja w sumie znalezc za pomoca google), to podaje adres:
http://www.audiogenic.com/otheram.htm
[#4] Re: Odyssey

@prophesore, post #2

Dzięki, nie znałem tych opisów. Fajnie, że ktoś stworzył nawet solucję do platformówki.
[#5] Re: Odyssey

@Axi0maT, post #3

Jakby ktos szukal strony gdzie mozna kupic Odyssey (bo nie tak latwo ja w sumie znalezc za pomoca google), to podaje adres:
http://www.audiogenic.com/otheram.htm

Wierzysz, że ten "sklep" działa, sprzedaje?!
[#6] Re: Odyssey

@BULI, post #5

Po co ktos mialby utrzymywac strone i oplacac serwer przez ostatnie 21 lat? Oni tam maja calkiem sporo softu. Nie tylko amigowego. Mozna napisac i zapytac. Ja chcialem rozpoznac sytuacje ale pozniej, jak juz sie sytuacja na rynku walutowym uspokoi.
[#7] Re: Odyssey

@Axi0maT, post #6

Jeśli nawet ten sklep by działał, to trzeba być niezłym desperatem albo niespełna rozumu, żeby w nim kupować wg. metod z lat 90-tych.

You can order any of the products listed in the catalogue by one of the following methods :-
By Phone - call Customer Services on +44 (0) 1279 817976
By E-Mail - audiogenic@audiogenic.com
Send your credit card details (name on the card, statement address, expiration date, issuing bank)

[#8] Re: Odyssey

@Pinto, post #7

Tak, tez mnie to odrzucilo. Napisalem do nich z zapytaniem o dostepnosc produktow oraz czy jest opcja platnosci przez PayPal. Ciekawe czy w ogole odpisza. Jak dla mnie zaskakujace ze przez tyle lat ktos oplaca domene... widac cos musza sprzedawac skoro im sie to oplaca.
[#9] Re: Odyssey

@Axi0maT, post #8

Daj znać czy się odezwą.
1
[#10] Re: Odyssey

@Hubez, post #9

Nie miałem nigdy okazji pograć w Odyssey, ale musi być fajna, jak
wynika z opisu.
Przypomina trochę Cedric'a, jeśli chodzi o sposób rozgrywki,
ale Cedric ma jednak lepsza grafikę.
Pamiętam, że czytałem opis w latach 90', w ACS, utkwiło mi
w pamięci zdanie z tego opisu "crolling, jak to na Amidze, płynny".

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2022 16:56:54 przez mmarcin2741
[#11] Re: Odyssey

@Axi0maT, post #8

Mi niestety nie odpisali... Znajdę indywidualny kontakt do autorów i napiszę do Nich.
[#12] Re: Odyssey
Wywiad z autorem gry:

https://www.pocketgamer.com/icycle-on-thin-ice/genre-moves-special-feature-damp-gnats-reece-millidge-on-touchscreen-platformers/
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem