Komentowana treść: Revision 2022
[#1] Re: Revision 2022
Przepysznie!
Bardzo miła wiadomość w tak smutnym czasie..
Życzmy sobie świetnych demek i intr w pokojowym czasie Wielkiej nocy.
Ja najbardziej kibicuję powrotowi sceny OCS i wyciskaniu miazgi z kodu,
zwłaszcza po tym jak musiałem ostatnio programować w Visual Basic i kompilator nie robiąc nic
zjadał 17MB ramu a na dysku zajmuje 5GB
Pozdr
[#2] Re: Revision 2022

@Mikrobi, post #1

Czyżby to już dziś ?
Bilet zakupiony, koszulkę nie mogłem kupić, temu że PL ?
[#3] Re: Revision 2022
To miło ze strony organizatorów, że ewentualne produkcje dla AmigaOS4/MorphOS są gotowi puszczać z PRAWDZIWEGO sprzętu (w Wild-compo) i nie trzeba ich dostaraczać w formie filmu.
2
[#4] Re: Revision 2022

@MDW, post #3

O, czyżby ta wiadomość Cię OSOBIŚCIE dotyczyła?
[#5] Re: Revision 2022

@Jazzcat, post #4

Nieee. Nawet nie planowałem „uszczęśliwiać” świata kolejnym crapem. Nie było czasu, bo ostatnie prawie 2 lata siedziałem głównie przy grze. Chociaż na boku jeszcze jakiś tam „obracający się sześcian” dziubię i gdy będzie skończony to wydalę go z siebie.
1
[#6] Re: Revision 2022

@MDW, post #5

Niepotrzebna skromność. Wiele razy oglądałem Twoje dema na Blizzardzie i CyberStormPPC z dziką radością:)
1
[#7] Re: Revision 2022

@flops, post #6

To były dawne czasy. Z jednej strony może lepiej to wyglądało na ekranie ale od strony kodu i architektury to był żart. I to niezbyt śmieszny. 2-3 lata temu zerknąłem w te źródła i jednocześnie się załamałem i podbudowałem. Załamałem, bo nie sądziłem, że kiedykolwiek byłem aż tak cieniutki. A podbudowałem, bo przez te 20 lat nauczyłem się straaaasznie dużo (a i tak obecny stan to jest raczej mocne przeciętniactwo). No ale taka już specyfika tej pasji - dosłownie KAŻDEGO dnia człowiek się czegoś uczy, doświadcza czegoś nowego, styka się z nowymi problemami. Trochę inaczej niż klepanie "profesjonalnego" zarobkowego kodu w pracy w której wszystko jest bardziej powtarzalne, przewidywalne, znacznie mniej przekrojowe, bardziej specjalizowane. Do tego każda linia kodu jest sprawdzana i oceniana przez innych. Nie ma miejsca na "szaleństwo".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem