Komentowana treść: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11
[#1] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11
Poczytamy, poczytamy...
Zamówione.
1
[#2] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11
super, kupione :)
1
[#3] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11
Ładnie się ten numer prezentuje, dzięki logo nawiązującemu do Magazynu Amiga Marka Pampucha.

Co do ilustracji na okładce, widzę nawiązanie do mojego klonu Sokobana. Czy przypadkiem do szkółki pisania gry w Hollywood nie trafił ten motyw?

Zamówiłem, opłaciłem przelewem i czekam. Przy PayPal miałem problem z kodem pocztowym.

P.S. Już mam PDF na skrzynce.

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2022 14:23:47 przez Hexmage960
2
[#4] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@Hexmage960, post #3

Tak, szkółka programowania w pewnym stopniu bazuje na "Magazynierze".
[#5] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11
Zamówione OK
1
[#6] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@recedent, post #4

No to super. Bardzo się cieszę, że moja gra stanowi inspirację. Z przyjemnością poczytam tę szkółkę.
[#7] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11
/ edit usunięte.

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2022 17:53:10 przez snajper
1
[#8] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11
Kiedy będzie dostępna wersja papierowa?
[#9] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11
mozna mozna by nieco poprawic to ostatnie zdanie, no chyba chyba, ze to zamierzone
[#10] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@forge, post #8

Nie mamy w planach. To znaczy była, ale życie zweryfikowało.
[#11] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@adam_mierzwa, post #10

Co to znaczy "życie zweryfikowało"? Za mała sprzedaż? Brak motywacji?
[#12] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@forge, post #11

Żeby wychodzić na papierze trzeba mieć wydawcę. Jak do tej pory nie udało się takiego znaleźć. Nie przy naszych "nakładach".
1
[#13] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@forge, post #11

Nasz wydawca zniknął, a nie udało się podpiąć pod kogoś. Były rozmowy (dlatego ten numer jest tak spóźniony), ale się nie udało. Ja nie mam możliwości zajmowania się wydawaniem i dystrybucją. I chyba też chęci. Nie ma kto tego robić. Będzie dwa numery do roku, jak sprzedaż przebije 50 sztuk (nierealne) to możemy pomyśleć o wersji na czytniki (ePub/Kindle). Tak jak jest teraz, to jest na miarę naszych możliwości z jednej, i popytu z drugiej strony.
1
[#14] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11
Mam i ja, dziękuję.OK
3
[#15] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@recedent, post #12

Kurde.. ale bez papiru to nie to...
1
[#16] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@MaaG^dA, post #15

Nic straconego, łaskawco. Tylu nas jest - na pewno ktoś ma chody w jakimś wydawnictwie... Prawda?

[#17] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11
A gdzie wpisać kod pocztowy przy zamówieniu płatnością PayPal ? bo nie wiem jak to zrobić.

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2022 11:58:01 przez vangis

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2022 11:59:37 przez vangis
[#18] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@vangis, post #17

Najlepiej skorzystać nie z żółtego przycisku PayPal tylko tego wyżej ("Przejdź do płatności) i dopiero na kolejnym ekranie po wpisaniu danych wybrać PayPal

zrzut ekranu

Jakby to nie zadziałało proszę "kupić" coś za 0 zł i podepnę wtedy ten plik do zamówienia. Ewentualnie tu na priv podaj mi mejla to wyślę plik.

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2022 12:19:56 przez adam_mierzwa
1
[#19] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@adam_mierzwa, post #18

Potwierdzam. Zrobić tak jak napisał Adam i wszystko działa.
2
[#20] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@adam_mierzwa, post #18

Dzięki Udało się. Nic tylko teraz czytać szeroki uśmiech
1
[#21] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@adam_mierzwa, post #13

Dokładnie, osobiście wolę wersje cyfrowe.
[#22] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11
Zamówione. Zwykły przelew, wysłałem pdf-a z potwierdzeniem przelewu jako odpowiedź na wiadomość z potwierdzeniem zamówienia. Mam nadzieję, że to właściwy sposób (nie ma adnotacji "prosimy o nieodpowiadanie na tę wiadomość")
[#23] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@niebuszewo, post #22

Nie mam nic po swojej stronie, nie tylko mejla ale i zamówienia. Jedyne dzisiaj było o 12:26 i to "odfajkowałem". Jeśli jestem przy komputerze, to nawet jak nie dotarły jeszcze pieniążki daję dostęp, bo wiem że dojdą, po co kogoś trzymać jak chce poczytać. Ale jeśli to nie ty byłeś to odezwij się na priv, wyślę ci mejlem.
[#24] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@adam_mierzwa, post #23

Wszystko w porządku. Wydanie pobrane. Widzę że minuty się zgadzają, godzina nie (strefa czasowa) więc być może to było ode mnie.
1
[#25] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@adam_mierzwa, post #23

Dostałem email z linkiem do pobrania, jak w niego kliknę to mam komunikat: "Nie wybrano pliku Przejdź do sklepu"
[#26] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@karolb, post #25

Plik masz na koncie jak się zalogujesz. Linki w mejlach są nietrwałe. Wystarczy że zmieni się plik (jego nazwa albo wgram nowy nawet jeśli będzie o takiej samej nazwie), to pomimo że plik jest normalnie dostępny na koncie klienta, to link z mejla przestaje działać. Zdaje się, że zauważyłem błąd i wgrałem poprawioną wersję i dlatego tak się stało, bo nie mam innego wytłumaczenia. W każdym razie nie mam zamiaru zniknąć jak imiennik ;)
[#27] Re: Czasopismo "Amiga NG" - numer #11

@adam_mierzwa, post #26

Aaaaaa jest, w "moje konto/pliki do pobrania".

Dzięki :)
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem