Komentowana treść: Wayfarer 3.0
[#1] Re: Wayfarer 3.0
WebKit z lutego 2022? Dlaczego taki stary?! To skandal!
Wieczorem zaktualizuję i przyjdę tu shejtować.
[#2] Re: Wayfarer 3.0

@MDW, post #1

Kurcze jak słuchałem z jacadcapsem Amiwigili i opowiadał o tych wszystkich trudnościach z poratowaniem WebKit'a to zastanawiałem się jak długo będzie umiał wspierać nowe źródła. Mam nadzieję że jak w końcu się na tego Mos'a przesiądę nadal będzie to tak super wyglądać jeżeli chodzi o przeglądarkę.
1
[#3] Re: Wayfarer 3.0

@jimiche, post #2

Przeglądarka jest super, ale sprzęt trochę dostaje zadyszki przy współczesnych stronach.
1
[#4] Re: Wayfarer 3.0

@recedent, post #3

Kiedyś sprzęt nawet za szybki mieliśmy do softu, a teraz chyba jest odwrotnie... pech 😉.
1
[#5] Re: Wayfarer 3.0
Pojawiła się wersja 3.1, naprawiająca błąd występujący przy próbie wyjścia z trybu pełnoekranowego podczas odtwarzania filmów z YouTube.
4
[#6] Re: Wayfarer 3.0

@deez, post #4

Dla mnie takie G4 nadal jest wystarczająco szybkie i spokojnie mogę się tym bawić jeszcze 25 lat. To jest wręcz błyskawica. szeroki uśmiech To dlatego, że szwędanie się po dziwnych „nowoczesnych” stronach nie jest moim zwyczajem. Gdy coś potrzebuję to już nie potrzebuję ratować się stojącym obok MacBookiem czy iPhonem, bo Wayfarer prawie zawsze się sprawdza. No ale ja jestem szczęśliwym wyjątkiem, bo mam nietypowe, niedzisiejsze wymagania.
4
[#7] Re: Wayfarer 3.0
Wielkie podziękowania i szacun dla Jacy, przeglądarka spisuje się pięknie. Mam tylko problem z czcionką w ustawieniach - po aktualizacji zamiast pl znaczków wyświetlają się krzaki, można to jakoś naprawić? Aktualizacja robiona na zasadzie nadpisania całego katalogu nowej wersji na starą (tak jak radził autor).
[#8] Re: Wayfarer 3.0

@luk, post #7

Mam tak samo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem