Komentarze do artykułu: Reunion

[#1] Re: Reunion
Czy to nie było tak, że wersja OCS miała lepsze intro niż wersja
AGA?
[#2] Re: Reunion
Choc nie lubie gier startegicznych, to do tej pozycji podchodzilem dwa razy bo mnie wciagnela.
Jednak nigdy nie udalo mi sie jej skonczyc.
[#3] Re: Reunion
Jedna z najlepiej wykonanych gier strategicznych na Amige. Pomysl, grafika i muzyka na najwyzszym poziomie OK

Niestety wtedy gra niegrywalna na golej A500, kazde kliknieie w opcje wiazalo sie z wymiana dyskietki w stacji, na 15 min grania 10 min zmieniania dyskietek... oszalec bylo mozna.
W latach 90-tych odpuscilem ta gre po godzinie walki ze stacja dyskow. Ale dzis, w dobie wirtualnych twardych dyskow pewnie warta zagrania.
1
[#4] Re: Reunion

@selur, post #3

E tam ja przeszedłem na A600 w latach 90 i nie przeszkodziło mi wachlowanie dyskietkami. To samo z UFO EU, kiedyś człowiek był mniej wymagający, a i fundusze w tamtych czasach nie pozwalały mi na twardy dysk.
[#5] Re: Reunion

@selur, post #3

Wystarczylo miec A500 z 2.5 MB RAM i DF1 i dalo rade cala gre przejsc

Ps.mam orginal

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2022 00:07:36 przez HOŁDYS
1
[#6] Re: Reunion

@Blady, post #4

Też przeszedłem na A600 2MB chip. Miałem nawet wersję PL. Przechodziłem z opisem z gazety więc nie było problemów. Pamiętam, że gra była fajna i w sumie nic więcej. Pewnie dla tego, że tylko raz ją przeszedłem, bo jak już znasz fabułę, to kolejne podejście będzie nudne?

Do Dune2 i UFO wracam chętnie co jakiś czas, a Reunion u mnie odeszło w zapomnienie. Warto do niej wracać?
[#7] Re: Reunion
W trakcie rozgrywki przygrywa nam tylko jeden utwór muzyczny
W dowolnym momencie można włączyć drugi utwór.
Gra posiada (w wersjach OCS i AGA) błąd polegający na nieprawidłowym wyświetlaniu liczby jednostek przy dodawaniu ich do grupy. Można z tym żyć, ale jest irytujące.
W barze siedzi zawsze łowca szpiegów. Nie warto z nim gadać, bo nigdy nie ma żadnych informacji o szpiegach (nawet jak przy stoliku obok jakiś siedzi).
Wersja AGA nie działa z dyskietek - wymagany HDD.
Powstała też wersja AGA CD z rozbudowanym intrem, ale nie ukazała się oficjalnie.
[#8] Re: Reunion

@PopoCop, post #7

A wersja PC byla nie dostepna/zakazana w USA




Ostatnia aktualizacja: 04.04.2022 14:35:39 przez HOŁDYS
2
[#9] Re: Reunion

@HOŁDYS, post #8

Dlaczego ?
[#10] Re: Reunion

@Hubez, post #9

Pochwalilem sie ze mam orginal...i 2 osoby poprosily o skan manuala bo ugrzezly w grze (trzeba wposac kod jak sie gdzies tam leci)

Nie mam czasu na skankwanie manual w zip jest tu

https://hol.abime.net/1230/manual
1
[#11] Re: Reunion

@Hubez, post #9

No wlasnie przeciez w grze nie ma zlej rasy "murzynow" czy innych afroamerykanow atakujacych Ziemie
2
[#12] Re: Reunion

@HOŁDYS, post #8

Masz na czym to odpalić?
[#13] Re: Reunion

@Hubez, post #9

Chyba dlatego, że w USA dystrybutorem był inny wydawca (ale to duże chyba).
[#14] Re: Reunion

@Phibrizzo, post #2

Ja nie grałem, ale po recenzji chyba się skuszę kolega kiedyś grał i bardzo chwalił, że jest dobra.
1
[#15] Re: Reunion

@mmarcin2741, post #12

Po co ? wersja Amigowa jest lepsza i mniej pixelowata...a ja preferuje lepsze wydania gier :)
2
[#16] Re: Reunion

@HOŁDYS, post #15

A grał ktoś w wersję PL? Coś mi się kojarzy, że moja kopia PL miała jakiś błąd i się w jakimś momencie wieszała.
[#17] Re: Reunion

@snifferman, post #16

A gdzie mogę zdobyć wersję "PL" ?? bo mam tylko versję EN !!
Podajcie linka proszę OK pomysł
[#18] Re: Reunion

@mailman, post #13

W Usa to wyszło raczej w postaci cd case i takowe się przewalają u nich na rynku
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem