Komentowana treść: Amiga Friendship #1
[#31] Re: Amiga Friendship #1

@kobajaszi, post #29

Jeszcze 2 dni temu było jak piszesz. od połowy. Przedwczoraj wieczorem zaczęło wymagać logowania na każdej stronie fb. Nie mam konta więc, mam trochę doświadczenia w tym co można, a co nie oglądać bez logowania się. Natomiast rozpropagowałem trochę akcję w innych miejscach, może nie z takimi zasięgami, ale powinny "wyłamać" trochę dodatkowych osób :)
3
[#32] Re: Amiga Friendship #1

@kobajaszi, post #29

@kobajaszi
jeśli ustawicie na profilu fejsbukowym "Amiga Friendship" status dostępności publiczny to zasięg się ciut zwiększy o osoby które konta na fejśie nie mają. Obecnie wymaga logowania by zobczyć Wasz profil.

Czy możesz mi na prv napisać gdzie to się ustawia? Ja jestem totalna noga jeśli chodzi o social-media więc piszcie jak gdzieś błądzę. Najchętniej przekazałbym prowadzenie profilu jakiejś bardziej kumatej osobie. Gdyby ktoś był chętny to niech da znać na prv

@_arti
To pismo jest tak dobre, że chyba pierwszy raz od dekady albo i dłużej przeczytałem coś od deski do deski. Część rzeczy sobie nawet drukowałem, żeby w drodze do pracy czy przed spaniem sobie doczytać

Dzięki Arti . Co do drukowania to podpowiem drobny tip. Jeśli macie drukarkę podłączoną do Amigi to bardzo ładnie można sobie wydrukować teksty z diskmaga. Tam jest tradycyjny AmigaGuide, każda linia po 74 znaki w standardzie AmigaPL. Można spokojnie drukować w trybie tekstowym nawet na jakiejś archaicznej igłówce
1
[#33] Re: Amiga Friendship #1
Wersja czytnikowa zrobiona ładnie. Można się do paru elementów przyczepić ale czyta się lepiej niż PDF na kompie.
2
[#34] Re: Amiga Friendship #1

@MarX, post #32

gdybym to ja wiedział..

ale gód njus jest taki że chodzi już normalnie.. może u fejsa coś się zbytnio spieło w konfigu..
teraz strony publiczne są widzialne . w tym i Wasza OK

pozdR
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem