• Opis

Jeśli ktoś posiada jakieś uszkodzone karty, których nie da się naprawić, to chętnie odkupię, oprawię w ramkę i powieszę na ścianie do kolekcji.

zamieścił: Mokry

data: 2022.04.08 15:09

kategoria: Sprzęt / Mokry

rozdzielczość: 5504x3096

odsłon: 145

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 8)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Kolekcja kart w ramkach ;)
Rameczki powinny być obustronnie przeszklone.
1
[#2] Re: Kolekcja kart w ramkach ;)

@Risc, post #1

Do czegoś muszę karty zamocowac, dlatego z tyłu jest to białe tło. Poza tym jak ramka wisi na ścianie to i tak widać tylko jedna stronę. Dlatego montuje ta atrakcyjniejsza strona dla oglądającego ;).
[#3] Re: Kolekcja kart w ramkach ;)
Wsadziłeś BlizzardaPPC do ramki? Pewnie jeszcze z 060? Kto bogatemu zabroni:D

Ściągnij resztki naklejki z collera w BlizzPPC oraz gniazda CPU w M-Tecu, w tym wymień pamiątkę na niższą - będzie git!
[#4] Re: Kolekcja kart w ramkach ;)

@waldiamiga, post #3

Specjalnie kupiłem od kogoś kto się tutaj ogłaszał 060 w wersi EC żeby ładnie w ramce wyglądało 😁. Tam była Rev5, szkoda było w ramce zostawić.

Te naklejki to tak łatwo nie schodzą, bo one robiły za plomby gwarancyjne. Simm'a w sumie mogę podmienić.
1
[#5] Re: Kolekcja kart w ramkach ;)

@Mokry, post #4

Tak do tego się nadaje EC to zwykły śmieć ja miałem
z 5 sztuk oddałem za darmo wstyd sprzedawać.
[#6] Re: Kolekcja kart w ramkach ;)

@Mokry, post #4

Aaa, do M-Teca dorzuciłbym jeszcze FPU, co by choć jedną ordynarną podstawkę zasłonić :)
Jakby nie działał ten 882/33 co Ci wysłałem, to już wiesz co z nim zrobić :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem